Tlačové správy

Vyberte si ten pravý štýl varenia pre vás

Ponuka varných dosiek je veľmi široká a vybrať si nie je jednoduché. Aby ste si ľahšie vybrali to pravé pre vás, porovnali sme osvedčené plynové a elektrické varné dosky.

Prečítať článok

Nevšedný zážitok zo spotrebičov MORA

Samostatne stojace spotrebiče sú kúskom, ktorý môže zaujímavo oživiť, ale aj definovať celkový štýl kuchyne. Dôvodov, prečo sú voľne stojace umývačky, sporáky či chladničky obľúbené aj po nástupe vstavaných konkurentov, je hneď niekoľko.

Prečítať článok

Ohrievajte vodu inteligentne

Kvalitný elektrický ohrievač vody ušetrí kopec času i peňazí. Česká značka MORA ponúka inovované modely týchto obľúbených spotrebičov, ktoré zohrejú vodu rýchlo a lacno.

Prečítať článok

Cez sviatky nestrácajte čas umývaním riadu

Blíži sa Veľká noc a spolu s ňou aj množstvo varenia, či pečenia. Aby ste sa stihli venovať aj rodine, prinášame tipy na pomocníkov od osvedčenej českej značky MORA.

Prečítať článok

Zdravé raňajky pre každého

Raňajky sú rovnako dôležitým jedlom počas dňa ako obed alebo večera. Napriek tomu im nevenujeme potrebný čas a často na ne zabúdame. Máme pár trikov, ktorými si ich prípravu uľahčíte.

Prečítať článok

Indukčné dosky MORA s posuvným ovládaním

Značka MORA, tradičný výrobca domácich spotrebičov, vás prekvapí novými modelmi indukčných varných dosiek. Namiesto klasickej ovládacej jednotky ich viete ovládať posúvaním prsta po povrchu.

Prečítať článok

Umývačky riadu pre každú kuchyňu

Značka MORA, tradičný výrobca domácich spotrebičov, vás prekvapí kvalitnými umývačkami riadu za rozumné ceny. Na výber sú vstavané alebo samostatne stojace modely.

Prečítať článok

Dokonalé letné občerstvenie

Leto je ako stvorené pre večerné posedenie s priateľmi na terase alebo balkóne. Prinášame vám pár tipov, vďaka ktorým svoju návštevu príjemne prekvapíte.

Prečítať článok

Limitovaná edícia sporákov MORA

Značka MORA, najstarší výrobca varnej techniky v Českej republike, oslavuje tento rok 190. výročie. Pri tejto príležitosti vznikla špeciálna edícia sporákov, ktoré sú už desaťročia súčasťou portfólia značky.

Prečítať článok

Indukčná doska šetrí čas aj energiu

Moderné technológie prinášajú úsporu času aj peňazí. To platí aj pre indukčné dosky, ktoré sú v kuchyni veľkým pomocníkom. Vďaka efektívnejšiemu vareniu, nielen servírujete pokrmy rýchlejšie, ale aj dlhodobo šetríte energiu.

Prečítať článok

Mora štartuje novú imidžovú kampaň

Spoločnosť MORA spustila novú imidžovú kampaň s názvom Radosť domova. Stalo sa tak pri príležitosti 190. výročia značky MORA.

Prečítať článok

Nové indukčné dosky MORA, posuvné ovládanie a možnosť rýchleho zvýšenia výkonu

Indukčné dosky MORA ponúkajú bezpečný a rýchly spôsob varenia - 90 %-nú účinnosť ohrevu na indukčnej zóne s minimálnymi tepelnými stratami!

Prečítať článok

Prírodný nápoj, ktorý pohladí telo i dušu

Čaj patrí v zimnom období medzi najžiadanejšienápoje. Málokto však pozná zásady jeho správnej prípravy. Hovoríte si, aké zásady? Stačí ho zaliať vodou a jednoducho vypiť? Aby ste z pripraveného čaju vyťažili čo najviac zdraviu prospešných látok

Prečítať článok

MORA kráča s dobou. Predstavuje indukčné sporáky

Na indukčných doskách sa nepopálite, ani nič nepripálite

 
Jednoznačne najbezpečnejší a najrýchlejší spôsob varenia ponúka čoraz populárnejšia indukčná technológia. Tá je však na našom trhu dostupná predovšetkým pri vstavaných sklokeramických doskách. O to vítanejšou je…

Prečítať článok

MORA od mája vybaví „chladnými“ dvierkami všetky rúry na pečenie

Uvádza tým do života európsku normu, ktorá chráni najmä deti

Prečítať článok

Mora už nie je len o varení a pečení

Tradičná česká značka vás prekvapí aj kvalitnými umývačkami riadu za rozumné ceny.

Prečítať článok

SÚŤAŽ: Získajte spoľahlivú vstavanú rúru MORA s komfortným zatváraním dvierok

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a pošlite nám fotografiu na tému "Moja MORA". Buďte vtipní, dojemní, praktickí, skrátka vyjadrite svoj vzťah ku kuchynským spotrebičom MORA.

Prečítať článok

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu