MORAgym

Čo je MORAgym

Spoločne si nielen zdravo uvaríme, ale aj zacvičíme. Vyskúšajte cviky inšpirované jogou, ľahkým posilňovaním a preťahovaním priamo vo svojej kuchyni. Cvičenie pre vás zostavila Hanka Kynychová na mieru vášmu aktívnemu životu. S MORAgym urobíte niečo pre seba a ešte objavíte inovatívne prvky vašich spotrebičov. Veďte k zdravému stravovaniu a pohybu aj svoje deti. Cviky hravo zvládnu a navyše si spolu užijete aktívnu zábavu.

 

Soutěž - Spolu nám to ide

 

Ak na to

Osí MORA driek

Osí MORA driek

Poďte si pretiahnuť telo po dlhom krájaní. Široký postoj, pokrčte kolená. Spevnite stred tela, natiahnite pravú ruku smerom šikmo dohora a ľavú prekrížte na bruchu. Dajte pozor, aby ste držali telo v rovine a prevádzajte úklony na ľavú stranu. Po 15-20 úklonoch opakujte cvik na druhú stranu. To všetko v 3 sériách.

Pevný MORA zadoček

Pevný MORA zadoček

Nesmiete sa vzdialiť od hrnca, aby vám jedlo neprihorelo? Nevadí, máme pre vás jednoduché a veľmi efektívne cvičenie, ktoré možno vykonávať hneď vedľa varnej platne. Oprite sa rukami o kuchynskú linku, stojte rovno a dvíhajte sa na špičky, vydržte sekundu hore a opäť kontrolovane dole na päty. Vyskúšajte 3 série po 15-20 opakovaniach.

Spevnené MORA paže

Spevnené MORA paže

Dali ste variť vodu? Tak to máte chvíľku len pre seba. Vezmite si stabilnú opierku, ideálne barovú stoličku, ale postačí aj kuchynská linka. Chyťte sa zozadu a s pokrčením lakťov klesajte dole a zase hore. Čím ďalej od opory sa postavíte, tým bude cvik náročnejší. Dôležité je držať pevný stred tela a neprehýbať sa. Skúste 8-10 opakovaní v 3 sériách.

Krásne MORA nôžky

Krásne MORA nôžky

Chcete kontrolovať pečienku a ešte si vytvarovať postavu? Tak s chuťou do toho. Chyťte sa rukoväte vašej rúry. Nebojte, vďaka špeciálnej úprave proti odtlačkom prstov si prácu nepridáte. Držte spevnený stred tela a celú nôh zanožujte tak, aby zaberal aj zadoček. Cvik opakujte 15-20 na pravú aj ľavú nohu v 3 sériách.

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu