Promo Akcie

 

K nákupu akciového setu spotrebičov MORA získate 8-dielnu súpravu riadu v hodnote 239 € ako darček.

Zaobstarajte si akciový set spotrebičov, ktorý sa skladá z varnej dosky, vstavanej rúry a umývačky, a ihneď získate u predajcu 8-dielnu súpravu kvalitného českého riadu ako darček. Vyberte si svoj ideálny set spotrebičov.

Spotrebiče môžete vyberať u našich webových partnerov alebo v kamenných predajniach. Akcia trvá od 21. 9. do 30. 11. 2020.

Oslavujeme 195 rokov

Vyhrajte v súťaži jednu zo 600 cien!

MORA tento rok oslavuje svoje 195. výročie. Poďte s nami súťažiť o 600 cien. Kúpte si akýkoľvek spotrebič Mora, doložte nákup účtenkou, sfúknite sviečku na narodeninovej torte a jedna z cien je vaša. Súťaž prebieha od 21. 9. do 30. 11. 2020 alebo do vyčerpania zásob.

 

 

K umývačke kapsule na 4 mesiace!

Akcia platí do 30. 10. 2020 alebo do vyčerpania zásob darčekov

Spolu s Finishom to je na medailu. Kúpte si novú umývačku a ihneď u predajcu získajte umývacie kapsle Finish na 4 mesiace ako darček.

K rúre MORA dostanete 10 kilogramov múky na pečenie Babičkina voľba zadarmo.

Do 31. 12. 2020 alebo do vypredania zásob

Kúpte si akúkoľvek rúru MORA a dostanete od nás 10 kg múky na pečenie Babičkina voľba zadarmo. Spolu nám to pečie.

 

 

Upečte alebo uvarte váš rodinný recept a zašlite nám fotku spolu s receptom.

Máte doma rodinný recept, po ktorom sa všetci oblizujú až za ušami a každý si ide aspoň raz pridať? Výborne! Potom môžete vyhrať jeden z našich malých domácich spotrebičov MORA. A keď váš recept zvíťazí na plnej čiare, odmeníme vás dokonca multifunkčnou vstavanou rúrou MORA!

Spolu to zvládneme, ako už 195 rokov.

Pretože to spolu zvládame už 195 rokov, pripravili sme pre vás veľa lahodných receptov na každý deň. A takisto napríklad sériu videí domáceho cvičenia s Hankou Kynychovou na všetky partie tela či ďalšie tipy a triky. Nebudú chýbať ani obľúbené súťaže o malé domáce spotrebiče a multifunkčnú vstavanú rúru MORA.

 

 

Zacvičte si v kuchyni s MORAgym

Spoločne si nielen zdravo uvaríme, ale aj zacvičíme. Vyskúšajte cviky inšpirované jogou a ľahkým posilňovaním priamo vo svojej kuchyni. Pripravila ich pre vás Hanka Kynychová.

So značkou MORA za zážitkami

MORA je tam, kde sa deje niečo zaujímavé. Mrknite na zoznam akcií a užite si skvelý deň s celou rodinou. Môžete tu stretnúť aj naše ambasádorky Hanku Kynychovú a Kateřinu Neumannovú. Uvidíme sa na štarte!

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu