Biela sklokeramická doska MORA s dotykovým posuvným ovládaním

Zaujímavú novinku na trh uviedla značka MORA. Ide novú sklokeramickú dosku s novým posuvným ovládaním "SLIDER". Klasické ovládanie je pri vybraných modeloch nahradené veľmi ľahkým a presným posuvným ovládaním "SLIDER". Stačí len ľahko posúvať prstom po skle. Praktická svetelná signalizácia ukazuje zvolený výkon, ktorý sa veľmi rýchlo dá zmeniť. Nie je nutné "zložito" na ovládaciu jednotku "tlačiť" a takto upravovať výkon.

Nové sklokeramické dosky majú tiež novú funkciu "udržiavania teploty". Dotykom na symbol "taniere" sa aktivuje funkcia udržiavania teploty na zvolenej zóne. Teplota na povrchu je asi 45°C. Tato funkcia je ideálna na nahrievanie tanierov, udržiavanie teplého pokrmu alebo rozpustenie čokolády.

Tieto sklokeramické dosky majú 4 varné zóny, z toho jedna EXTRA veľká v priemer 210 mm a jedna DUO úsporná zóna o v priemere 120/180 mm. Ďalšie dve zóny majú priemer 145 mm. Doska má tiež funkciu "TIMER", ktorá umožní nastavenie vypnutia požadovanej varnej zóny v rozmedzí 0 - 99 min. Nové sklokeramické dosky sú dostupné aj v tradičnom čiernom prevedení.

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu