Ohrievajte vodu inteligentne

Učenlivý ohrievač

Neodmysliteľnou súčasťou moderných elektrických ohrievačov vody sú dnes aj inteligentné funkcie. Nové modely ohrievačov vody MORA disponujú rôznymi praktickými funkciami. Napríklad ECO smart ukladá počas 7 dní do pamäte prevádzkové údaje a odberové špičky teplej vody a najvyššiu spotrebu v čase. Následne, na základe uložených údajov, vie kedy sa v domácnosti používa teplá voda a pripraví ju práve na daný čas. Tým že nemusí udržiavať stálu teplotu (napr. 55°C) šetrí energiu. Ak sa režim používateľa zmení, systém túto zmenu zaznamená a nastavenia upraví. Vďaka tomuto systému môže ročná úspora energie predstavovať až 25 %.

Ohrievače pre každú domácnosť

Bez ohľadu na zariadenie vašej domácnosti, modely ohrievačov oslovia každého. MORA ponúka rôznorodý dizajn a tvary, ktoré sa hodia k modernému i tradičnému štýlu. Zástancovia tradície si môžu vybrať klasické kruhové riešenie. Tých, ktorí majú radšej modernejší štýl a uprednostňujú minimalistický dizajn, zaujme slim prevedenie. Dvojkomorový elektrický ohrievač EOMF 80, 100 PHSM sa vyznačuje subtílnou hĺbkou len 27,8 cm. Všetky elektrické ohrievače sa vyrábajú v Európe z kvalitných materiálov. Inovované modely majú zabudované moderné technológie pre úsporu energií, ako spomínaná funkcia ECO smart. Aby ste ohrievač vedeli umiestniť naozaj do každej domácnosti, MORA umožňuje vertikálnu aj horizontálnu montáž.

Úspory pre radosť domova

Moderné elektrické ohrievače vody vám do domácnosti prinesú nielen moderný dizajn, ale aj úspory a bezproblémovú prevádzku. Vďaka intuitívnemu a veľmi jednoduchému ovládaniu si tú správnu teplotu vody dokáže nastaviť naozaj každý. Zvolené nastavenie ukáže ukazovateľ teploty so 7 diódami. Bezpečnosť domácnosti zabezpečí ochrana proti náhodnému zapnutiu a ochrana proti prehriatiu. Ochrana proti baktérii legionella vám zase pomôže zaručiť bezpečnú a hygienicky nezávadnú domácnosť. Kvalitu potvrdzuje aj šesťročná záruka, ktorú výrobca poskytuje na elektrické ohrievače MORA. Akýkoľvek prípadný problém kedykoľvek vyriešite pomocou asistenčnej linky a širokej siete odborných servisných technikov.

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu