Umývačky riadu pre každú kuchyňu

Umývačky riadu značky MORA prinášajú so sebou do každej kuchyne tradičnú kvalitu, vysokú funkčnosť a k tomu nízku spotrebu elektrickej energie. Umývačky MORA sú na trhu dostupné v úspornej energetickej triede A++ za prijateľné ceny. Veľkou výhodou je možnosť výberu vstavanej alebo samostatne stojacej umývačky riadu. Môžete si ju dokúpiť bez nutnosti prerábania kuchyne.

Okrem ceny a kvality stavia MORA na praktickom využití umývačiek. Napríklad vstavaná umývačka s technickým označením VM 532 X zvládne umyť a usušiť 9 sád riadu a model VM 632 X dokonca až 12 sád. Takýto objem umývačky už naraz pojme riad po menšej rodinnej oslave. Vo vstavanej umývačke riadu IM 641 môžete dokonca špinavým riadom zaplniť namiesto dvoch až tri koše. Umývačky riadu nie sú v súčasnosti luxusným doplnkom kuchýň, ale majú svoje opodstatnenie. Okrem toho, že šetria čas, šetria aj náklady za vodu. Jeden program spotrebuje na umytie riadu až o štvrtinu menej vody ako ručné umývanie v kuchynskom dreze.

Koniec ručnému drhnutiu hrncov!

Všetky tri modely umývačiek MORA majú nastaviteľný horný kôš, takže zvládnu umyť aj väčšie hrnce. Tie už nebudete musieť s námahou čistiť v kuchynskom dreze. K dispozícii je šesť programov umývania vrátane rýchleho intenzívneho umývania, úsporného ECO programu alebo len voľba oplachovania a sušenia. Program si zvolíte podľa toho, ako rýchlo, aké množstvo a ako veľmi znečistený riad práve potrebujete umyť. Teploty umývania sa pohybujú v rozsahu od 40 do 65° C.

Inteligentné a úsporné

Dômyselný systém Aqua Stop stráži akýkoľvek únik vody v priebehu umývania. V prípade poruchy zastaví ďalšie napúšťanie vody a postará sa o odčerpanie vody z umývačky. Vďaka funkcii Odložený štart, ktorou sú modely umývačiek MORA vybavené, je možné naprogramovať automatické zapnutie umývačky. Môžete tak využívať umývanie napríklad počas zvýhodnených nočných taríf za elektrinu alebo si jednoducho čas umývania prispôsobíte chodu svojej domácnosti. Nechýba ani prehľadný informačný displej. Okrem šetrnej energetickej triedy A++ vám nové umývačky MORA ponúkajú možnosť ďalších úspor pri používaní tabliet 3 v 1.

Výhody umývačiek riadu MORA

  • šetria čas
  • šetria náklady za vodu
  • možno ich nainštalovať kamkoľvek
  • funkcia Odložený štart - možno využiť nízku tarifu elektriny
  • systém Aqua Stop - žiadne pretečenie vody v priebehu umývania
Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu