Poradňa Umývačky riadu

Dávate prednosť vstavaným alebo radšej voľne stojacim umývačkám? Šírke 60 alebo 45 cm? V novej generácii umývačiek MORA nájdete rôzne prevedenia a rozmery, z ktorých si určite vyberie každý.

Hlavné prednosti nových umývačiek riadu MORA

Neoddeliteľnou súčasťou vybraných modelov z novej generácie umývačiek MORA sú tri flexibilné úložné koše, vrátane praktickej veľkej zásuvky na príbory. Perfektne sa v nich umyje a usuší až 16 súprav riadu naraz! Okrem kapacity je určite dôležitým faktorom výberu tej správnej umývačky výber funkcií. Nové modely MORA ponúkajú napríklad ½ program, či rýchly 20 minútový program, ktorý je mimoriadne praktický. Vďaka funkcii odložený štart je možné naprogramovať automatické zapnutie umývačky až 24 hodín dopredu. Čas umývania tak môžete dokonale prispôsobiť chodu domácnosti. Vítanú flexibilitu prinášajú programy umývania od rýchleho intenzívneho SpeedWash až po úsporný ECO program s minimálnou spotrebou vody a energie. Dômyselný systém AquaStop kontroluje akýkoľvek únik vody v priebehu umývania.

umývanie riadu
Viete, aký riad nedávať do umývačky? Niektoré veci v nej zničíte

Kvalitná umývačka riadu je nedoceniteľný pomocník. Ušetrí vám čas, námahu, a dokonca aj peniaze. Sú však niektoré veci, ktoré by ste do nej skutočne dávať nemali!

Prečítať článok
PORADŇA
Ako by malo vyzerať ideálne rozmiestnenie spotrebičov v kuchyni?

Konkrétne usporiadanie spotrebičov sa môže líšiť, záleží na ergonómii a priestorových možnostiach danej kuchyne. Sú ale všeobecné štandardy, ktorých je dobré sa držať.

Prečítať článok
BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu