Poradňa Chladničky

Ak je tým pravým pre vašu domácnosť vstavaná  chladnička, nová generácia spotrebičov MORA prináša maximálne efektívne chladničky, ktoré pomôžu ušetriť rodinný rozpočet.

Hlavné prednosti nových chladničiek MORA

Energeticky úsporné vstavané chladničky nájdete s energetickou triedou A+ alebo A++. Všetky vám tak rodinný rozpočet ušetria. MORA ponúka 2 modely kombinovaných chladničiek a jeden model jednodverovej chladničky, ktorú oceníte v menších domácnostiach. Výhodou novej generácie chladničiek MORA je do detailov premyslené vnútorné usporiadanie vrátane špeciálnych zásuviek.  Zásuvka FreshBox udržuje potraviny (napr. mäso, syry, ryby) dlhšie čerstvé pri teplote okolo 3° C, VitaBox poskytuje dostatok priestoru a optimálne podmienky pre ukladanie ovocia a zeleniny a pre extra veľké kusy potravín je v mrazničke pripravený MaxiBox. Je len na vás jednotlivé zásuvky zaplniť čerstvými potravinami. Nová funkcia IceLimit obmedzuje tvorbu ľadu a potrebu manuálneho rozmrazovania zníži až o 50 %. Prácne a zdĺhavé odmrazovanie sa tak stáva minulosťou!

Prečo si vybrať chladničku MORA?

 

Uchovávajte potraviny v chladničke tak, aby dlho vydržali čerstvé

Uchovávajte potraviny v chladničke tak, aby dlho vydržali čerstvé

Správne skladovanie potravín v chladničke dokáže zabezpečiť predĺženie ich čerstvosti a ušetriť i miesto.

Prečítať článok

Nová chladnička MORA s beznámrazovým systémom NoFrost vás zbaví starostí

Koľkokrát v živote ste stáli ako zamrznutí? So mnou sa vám to nestane! S novou chladničkou MORA s technológiou NoFrost sa námrazy raz a navždy zbavíte!

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu