Poradňa Odsávače pár

Odsávače pár MORA novej generácie sa postarajú o čistý vzduch v kuchyni bez nepríjemných výparov a zápachu, nech už sa pustíte do prípravy akéhokoľvek jedla. A nielen to! Vďaka vycibrenému modernému dizajnu sa stanú ozdobou kuchyne. Bonusom je vysoký výkon, nízka hlučnosť a jednoduché ovládanie.

Hlavné prednosti nových digestorov MORA

Podľa vašich preferencií a dispozície kuchyne si zvolíte komínový, vertikálny, ostrovčekový, teleskopický alebo podstavný odsávač. Značka MORA ako jediná na trhu ponúka odsávač, ktorý má až 7 možností odťahu a je vhodný predovšetkým do panelákových bytov. Kovové filtre proti mastnotám sa nemusia vymieňať a v prípade ich nasýtenia mastnotami ich len stačí umyť v dreze alebo umývačke riadu. K dispozícii je praktické tlačidlové, elegantné dotykové alebo posuvné ovládanie. LED osvetlenie umožňuje perfektný prehľad o dianí na varnej ploche. Nastaviteľná rýchlosť odsávania.

Ako vybrať odsávač pár

Ako vybrať odsávač pár

Kvalitný odsávač pár totiž eliminuje všetky nepríjemné výpary a pachy pri varení a zároveň predchádza tvorbe plesní. Poradíme vám, ako si vybrať ten správny digestor na mieru šitý pre váš kulinársky kút.

Prečítať článok

Nové odsávače MORA

Nové odsávače MORA

Odsávače pár novej konštrukcie so štrbinovým odsávaním čistí vzduch veľmi efektívne a ich šikmý tvar je vydarený z pohľadu ergonómie i designu

Prečítať článok

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu