Nové odsávače MORA

Predstavujeme vám odsávače pár novej konštrukcie so štrbinovým odsávaním.

Nová konštrukcia so štrbinovým odsávaním

Odsávače pár novej konštrukcie so štrbinovým odsávaním čistia vzduch veľmi efektívne, a to i bez straty výkonu. Šikmý tvar odsávača umožňuje nielen veľmi efektívne nasávanie, ale predovšetkým oceníte ergonomické riešenie tvaru odsávača. Nový tvar umožňuje veľmi praktickú a pohodlnú obsluhu a manipuláciu nad pracovnou doskou.

Prednosti nových odsávačov

  • Nový dizajn – zjednotené ovládanie s rúrami

  • Výkon odsávača 720 m3/h

  • Ľahké a logické ovládanie

  • Vysoká kvalita komponentov

  • Extra funkcia 24 h – čistý vzduch a svieži domov

  • Automatická signalizácia kontroly filtra


Nový dizajn, praktická a pohodlná obsluha

Nové konštrukčné riešenie odsávača umožňuje pohodlnú obsluhu a manipuláciu nad pracovnou doskou. Nemusíte sa tak obávať nepríjemného kontaktu vašej hlavy s odsávačom! Nový šikmý tvar tiež zaručuje veľmi efektívne nasávanie bez obťažovania nepríjemnými výparmi. Výpary sú vďaka šikmému tvaru a štrbinovému odsávaniu efektívne odvádzané z kuchyne.

Prednosti štrbinového odsávania

Nový šikmý tvar zaručuje veľmi efektívne odsávanie. Na rozdiel od klasických „rovných“ odsávačov sú výpary vďaka šikmému tvaru a štrbinovému odsávaniu efektívne odvádzané k zadnej časti hrany odsávača. Týmto sa výrazne obmedzí nepríjemný kontakt výparov s vašou tvárou.

Veľmi pohodlné ovládanie

Naozaj ľahko a rýchlo spoznáte, ktorú funkciu chcete použiť. Po dotyku sa požadovaný symbol rozsvieti načerveno, a vy tak jasne vidíte, ktorá funkcia je práve v prevádzke. Všetky ovládacie symboly sú umiestnené pod sklom. Čelná plocha je celá rovná, hladká a bez tlačidiel. Nemusíte sa obávať náročného čistenia. Sklo stačí len jednoducho utrieť.

Špeciálna funkcia Power Boost

Pomocou symbolu „P“ (Power Boost) dosiahne váš odsávač maximálny nasávací výkon. Táto funkcia slúži na rýchle odsatie výparov pri extrémnom varení (napr. súčasne 4 veľké hrnce). Prepnutím na funkciu „P“ získa váš odsávač naozaj silnú nasávaciu silu.

Halogénové osvetlenie

Okrúhle halogénové osvetlenie s výkonom 20 W zaručuje komfortné osvetlenie varnej plochy pod odsávačom. Nový systém zaklapávacieho krytu osvetlenia umožňuje ľahkú výmenu halogénovej žiarovky.


Jednoduchá výmena a čistenie filtrov

Odsávač je vybavený praktickým kovovým tukovým filtrom. Tento filter sa nemusí meniť. V prípade jeho nasýtenia vás upozorní symbol kontroly filtra. Vzduchový teleskop zaisťuje bezpečnú polohu pri manipulácii s filtrom. Kovový tukový filter môžete jednoducho umyť v dreze alebo umývačke.

V prípade, že bude odsávač používaný na prevádzku recirkuláciou, je nutné použiť uhlíkový filter. Filtre nie sú súčasťou výrobku (na objednávku).


Jednoduché čistenie

Nový tvar odsávača umožňuje veľmi ľahké a pohodlné čistenie. K celej prednej ploche odsávača je jednoduchý prístup. Predná časť je vyrobená z kvalitného tvrdeného skla. Preto je čistenie také jednoduché. Na čistenie stačí iba prostriedok na čistenie skla, zrkadiel alebo okien.

>> Ponuku šikmých odsávačov pár MORA nájdete medzi Komínovými odsavači

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu