Umývačka riadu MORA

Umývačky MORA sú najefektívnejšie v spotrebe energie, umývaní a sušení.

Nové umývačky MORA

Nové umývačky MORA sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky na energetickú triedu, sušenie a umývanie.

Nové umývačky MORA sú klasifikované v triedach A+++, A++.

Je to dôkaz toho, že umývačky MORA sú najefektívnejšie v spotrebe energie umývania a sušenia.

 

Program ½ náplň

Tento program vám umožní využívať umývačku len s ½ naplnením riadmi. Nemusíte tak čakať, až bude umývačka plná. Tento program oceníte napríklad pri návšteve hostí, kedy vám zrazu bude chýbať čistý riad. Spotreba vody a energie je pri ½ programe podstatne nižšia a čas umývania je kratší.

ECO program

Úsporný ECO program vám umožňuje s minimálnou spotrebou vody zachovať ten najlepší výsledok umývania a spotrebu energie.

Program odložený štart

Táto funkcia vám umožní naprogramovať zapnutie umývačky až 24 hodín vopred (v závislosti od modelu). Vy takto môžete využiť napríklad výhodné nočné tarify za elektrinu, alebo si automaticky zapnúť umývačku v čase, ktorý vám najviac vyhovuje.

Total AquaStop

Vďaka bezpečnostnej funkcii Total AquaStop môžete umývačku nechať v prevádzke napríklad cez noc alebo keď nie ste doma úplne bez dozoru. V prípade úniku vody alebo zatopeniu, funkcie Total AquaStop automaticky zastaví prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže umývačky von. Funkcia Total AquaStop zostáva trvalo aktívna po celú dobu životnosti spotrebiča.

16 jedálnych súprav

Umývačka riadu ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše potreby. Tri koše umožňujú umývanie až 16 súprav riadu naraz. Úplná variabilita vnútorného usporiadania umožňuje umývanie rôznych predmetov, obsluha je jednoduchá a umývací výkon vynikajúci.

Funkcia Sušenie Plus

Po dokončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria, aby mohla uniknúť zvyšková para. To rovnako umožňuje prúdeniu čerstvého vzduchu, aby tak mohli umyté predmety úplne uschnúť. Vynikajúce riešenie pre rýchle vysušenie pri nízkej spotrebe energie.

Nastaviteľné koše

Koše sú vybavené farebnými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením košov pre ľahké nakladanie. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach umožňuje, aby sa zmestili aj tie najväčšie hrnce a taniere. Nosníky v spodnom koši možno jednoducho sklopiť, aby ste získali viac priestoru pre väčšie predmety. Príbory môžete perfektne zorganizovať v špeciálnom zásobníku. Jednotlivé príbory sú umiestnené oddelene, aby nedošlo k poškriabaniu a mohli dokonale vyschnúť. Každý detail je starostlivo navrhnutý tak, aby bola manipulácia tak jednoduchá, ako je to len možné.

Senzor čistoty vody

Integrovaná senzor sleduje čistotu vody tak dlho, kým voda nie je úplne zbavená nečistôt. Výsledkom je významné zníženie spotreby vody pri umývaní ľahko znečisteného riadu, pri dosiahnutí dokonalých umývacích výsledkov.

AUTO programy

Niekedy potrebujete sklenené riady len opláchnuť, inokedy je vaša umývačka plná hrncov z nedeľného obeda. Moderná senzorová technológia vždy upraví program umývania riadu pre optimálnu spotrebu energie a vody. Nepotrebujete špeciálne programy pre sklo alebo intenzívne čistenie - jeden program sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.

Program Rýchle umývanie

Rýchly 20 minútový program umyje Váš riad len za niekoľko minút. Ideálne keď máte doma viac hostí alebo keď sa ponáhľate na víkend. Program riad perfektne umyje a vám ušetrí čas.

Prívod horúcej vody

Umývačky riadu MORA môžete namiesto studenej vody pripojiť k horúcej vode (s teplotou max. 60 - 70 ° C - podľa konkrétneho modelu). Keď si vyberiete prívod horúcej vody, skrátite tak dĺžku trvania programu a znížite spotrebu energie. Riešenia pre vašu rodinu šetrné k životnému prostrediu a vášmu rozpočtu.

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu