Umývačka riadu MORA

Umývačky MORA sú najefektívnejšie v spotrebe energie, umývaní a sušení.

Nové umývačky MORA

Nové umývačky MORA sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky na energetickú triedu, sušenie a umývanie.

Nové umývačky MORA sú klasifikované v triedach A+++, A++, A+, A.

Je to dôkaz toho, že umývačky MORA sú najefektívnejšie v spotrebe energie, umývaní sušení.

 

Program ½ náplň

Tento program vám umožní využívať umývačku len s ½ naplnením riadu. Nemusíte tak čakať, kým bude umývačka plná. Tento program oceníte napríklad pri návšteve hostí, keď vám bude zrazu chýbať čistý riad. Spotreba vody a energie je pri ½ programe podstatne nižšia a čas umývania kratší.

ECO program

Úsporný ECO program vám umožňuje s minimálnou spotrebou vody zachovať ten najlepší výsledok umývania a spotreby energie.

Program odložený štart

Táto funkcia vám umožní naprogramovanie zapnutia umývačky až 24 hodín vopred. Takto môžete využiť napríklad výhodné nočné tarify za elektrinu alebo automaticky zapnúť umývačku v čase, ktorý vám najviac vyhovuje.

Plný AQUA STOP

Vďaka bezpečnostnej funkcii Aqua Stop môžete umývačku nechať v prevádzke cez noc i inokedy úplne bez dohľadu. V prípade úniku vody alebo zatopenia funkcia Aqua Stop automaticky odstaví prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže umývačky von. Funkcia Aqua Stop zostáva trvalo aktívna po celý čas životnosti prístroja.

16 jedálnych súprav

Umývačky na riad XXL ponúkajú dostatok priestoru na všetky vaše potreby. Tri koše umožňujú umývanie až 16 setov riadu naraz. Úplná variabilita vnútorného usporiadania umožňuje umývanie rôznych predmetov, obsluha je ľahká a umývací výkon vynikajúci.

Funkcia TotalDRY

Po dokončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria, aby mohla uniknúť zvyšková para. Takto môže na riad prúdiť čerstvý vzduch, aby mohli umyté predmety, ako sú napríklad plastové taniere, úplne uschnúť. Vynikajúce na rýchle osušenie pri nízkej spotrebe energie.

Nastaviteľné koše

Koše sú vybavené farebnými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením na jednoduché nakladanie. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach umožňuje, aby sa dovnútra vošli i tie najväčšie hrnce a taniere. Nosníky v spodnom koši je možné ľahko sklopiť, aby ste získali viac priestoru na väčšie predmety. Príbory môžete perfektne zorganizovať v špeciálnom zásobníku. Kusy príborov sú umiestené oddelene tak, aby nedošlo k poškriabaniu a aby mohli dokonale vyschnúť. Každý detail je starostlivo navrhnutý tak, aby bola manipulácia taká jednoduchá, ako je to len možné.

Senzor čistoty vody

Senzor kvality vody sleduje čistotu vody tak dlho, kým nebude voda úplne zbavená nečistôt. Výsledkom je významne znížená spotreba vody pri umývaní ľahko znečisteného riadu a súčasne vždy dosiahnutie dokonalých účinkov umývania.

AUTO programy

Niekedy potrebujete sklenený riad len opláchnuť, inokedy je vaša umývačka plná hrncov od nedeľného obeda. Moderná senzorová technológia vždy upraví program umývania riadu na optimálnu spotrebu energie a vody. Nepotrebujete špeciálne programy na sklo alebo intenzívne čistenie – jeden program sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.

QUICK intensive

Vďaka optimalizácii všetkých fáz cyklu umývania môže umývačka riadu SmartFlex ukončiť program počas jednej hodiny. To znamená, že pri plnom zaťažení umývačky špinavým riadom ho budete mať dokonale čistý a suchý omnoho rýchlejšie, než keby ste ho umývali a utierali ručne, a hlavne pri použití omnoho menšieho množstva vody a energie.

Antikoro s veľkosťou XXL

Umývačky hrncov SmartFlex s výškou 86 cm sa ideálne hodia do kuchýň s výškou pracovnej dosky prispôsobenej jej používateľom. Pôsobivá 56 cm vysoká vaňa z nehrdzavejúcej ocele je najväčšia na trhu a poskytuje vám dostatok miesta na všetky vaše potreby. Dokonca na 35 cm podnos v XXL umývačke a 31 cm podnos v umývačke štandardnej veľkosti!

Prívod horúcej vody

Umývačky riadu Gorenje môžete namiesto studenej vody pripojiť k horúcej vode (s teplotou max. 70 °C). Keď si vyberiete prívod horúcej vody, skrátite čas trvania programu a znížite spotrebu energie umývačky. Riešenie pre vašu rodinu šetrné k životnému prostrediu a vášmu rozpočtu.

Značka MORA dbá veľmi dôsledne na životné prostredie!

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu