Vyberáte ohrievač vody

Široký sortiment

Náš široký sortiment splní všetky potreby, aké si viete predstaviť

Široká objemová škála ohrievačov dostupných v kovovom alebo plastovom prevedení dokáže uľahčiť voľbu presne podľa vašich predstáv. V rámci ohrievačov s malým objemom si možno vyberať medzi tlakovým alebobeztlakovým prevedením. Podľa veľkosti predpokladaného montážneho priestoru sú k dispozícii pultové alebo podpultové.
Stredne veľké ohrievače je možné vyberať v okrúhlom alebo hranatom púzdre pre zabezpečenie správnej montáže na stenu vo zvislej alebo vodorovnej polohe.

Malé ohrievače vody

Malé ohrievače vody sú vďaka svojim rozmerom vhodné na inštaláciu do kuchynských skriniek, izieb pre hostí, umyvární, dielní a ďalších priestorov, kde je potrebné menšie množstvo teplej vody. Ohrievač jednoducho napojíte na vodovodný kohútik. Keďže rozvody sú krátke, tepelné straty sú malé. K dispozícii sú tlakové a beztlakové modely.

Stredné ohrievače vody

Stredné ohrievače vody Mora s veľkosťou 30 až 200 litrov sú vďaka svojim vonkajším rozmerom vhodné na inštaláciu aj do menších miestností. K dispozícii sú modely, ktoré umožňujú montáž zvisle, vodorovne na stenu alebo na podlahu. Môžete si vybrať elektrický alebo kombinovaný ohrev, ktorý môžete kombinovať s ústredným vykurovaním alebo
solárnymi kolektorm

Vysoká kvalita

Vynikajúca ochrana proti vplyvom prostredia

Kovové nádrže sú vyrobené z veľmi kvalitného plechu valcovaného za studena, ktorý tvorí pevný podklad pre smaltovaný povrch. Silnejší plech (2,25 mm v hornej a spodnej časti bojlera s plášťom o sile 1,8 mm) a ochranný náter
s čistým smaltom bez prísad zaručujú vysokú odolnosť pri prevádzke v náročnom prostredí. Prísne kontrolovaný postup smaltovania prebieha nanášaním vrchnej vrstvy pri teplote 850 °C. Dodatočnú ochranu ohrievača zaisťuje veľká ochranná horčíková anóda, z ktorej sa neuvoľňujú žiadne škodlivé látky.

Starostlivé skúšanie

Preverenú spoľahlivosť ohrievačov vody Mora zaručuje stála kontrola kvality, ktorá zahŕňa:

100 %

  • tlakovú skúšku
  • kontrolu ochrany proti korózii
  • skúšku tesnosti
  • skúšku bezpečnosti elektrických prvkov
  • skúšku funkčnosti

V našich skúšobniach prebiehajú aj priebežné skúšky ďalších parametrov. Naše ohrievače spĺňajú všetky požiadavky a predpisy krajín, v ktorých ich predávame – dokonca aj na tých najnáročnejších trhoch.

Hlavné prednosti ohrievačov MORA

Dvojitá ochrana proti korózii

Veľmi kvalitný smalt a veľká horčíková anóda zabezpečujú odolnosť aj v tých najťažších prevádzkových podmienkach bez akýchkoľvek škodlivých prísad vo vode.

Elektrické nepriame suché ohrievače

Elektrické ohrievače so smaltovanou ochranou voči korózii, s vykurovacou prírubou vyrobenou zo špeciálnej ocele, majú veľmi dlhú prevádzkovú životnosť, keďže ochranná vrstva bráni priamemu kontaktu s vodou.

Riešenie do každého priestoru

Ohrievače vody s kapacitou od 50 do 150 litrov je možné inštalovať niekoľkými spôsobmi: zvislo, vodorovne alebo na podlahu – ako vám to bude vyhovovať.

Ekologickosť výroby

Ohrievače MORA sú vyrobené z recyklovaných surovín.

Elektrické ponorné ohrievače

Medený ponorný elektrický ohrievač s priamym ohrevom vody ponúka veľkú odolnosť voči korózii a dlhú prevádzkovú životnosť.

Vysoko kvalitná izolácia

Vysoko kvalitná izolácia, šetrná k životnému prostrediu, zabezpečuje najhospodárnejšie využitie energie s minimálnou tepelnou stratou.

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu