Veľkonočný tip: Pečte spoločne s deťmi

Koľkokrát chceli deti variť alebo piecť spoločne s vami a vy ste nemali dosť času, trpezlivosti alebo odvahy? S multifunkčnými rúrami novej generácie MORA sa do spoločného dobrodružstva v kuchyni môžete pustiť bez obáv! A aby ste k tomu mali dostatok surovín, pri kúpe novej vstavanej rúry, teraz dostanete 10 kg hladkej múky Babičkina voľba zadarmo.

S rúrami MORA ide skrátka všetko hladko

Nové multifunkčné rúry MORA premium dokonale pečú, zavárajú, grilujú, rozmrazujú, predhrievajú, vyrábajú domáci jogurt... Zvládnu pripraviť naozaj nielen dokonalé veľkonočné dobroty. Napríklad model VT 779 BX má k dispozícii až 15 praktických funkcií, ktoré nastavíte ľahko vďaka veľkému dotykovému displeju. Jemným dotykom jednoducho navolíte program pečenia, zvolíte niektorý z prednastavených receptov alebo vložíte do pamäte rúry vlastný. Budúci rok už nebudete musieť zdĺhavo hľadať recept na dokonalého barančeka, rúra MORA si ho zapamätá za vás.

Vďaka špeciálnemu ochladzovaciemu systému a trojitému zaskleniu rúry s reflexnou vrstvou nehrozí deťom žiadne nebezpečenstvo, dvierka rúry totiž zostávajú úplne chladné. A keď vás to s deťmi začne baviť, pusťte sa do toho naplno! Multifunkčné rúry MORA novej generácie zvládnu všetko. Kľudne aj tri plechy naraz. Zvládajú totiž pečenie na niekoľkých úrovniach zároveň bez toho, aby došlo k miešaniu chutí a vôní. Ak si navyše novú akúkoľvek zo vstavaných rúr MORA zakúpite do 30. apríla 2018 a zaregistrujete sa na www.mora.sk, kuriér vám až domov privezie 10 kg hladkej múky Babičkina voľba.

Idyla aj po skončení hodovania

Aby sviatky pokračovali aj potom ako okúsite všetky dobroty, je potrebné sa zbaviť starostí so špinavými riadmi. O tie sa postarajú umývačky novej generácie MORA s množstvom vyspelých funkcií pre maximálny komfort a dokonale umyté a vysušené riady. Napríklad vstavaná umývačka IM 690 zvládne až 16 súprav riadu. Podľa potreby vyberte niektorý z programov – od rýchleho intenzívneho programu RýchleUmývanie až po úsporný EcoProgram s minimálnou spotrebou vody a energie. K perfektnému výsledku pomáha funkcia automatického pootvorenia dvierok po dokončení umývania SušeniePlus. Vďaka funkcii OdloženýŠtart môžete naprogramovať automatické zapnutie umývačky až 24 hodín vopred a nerušene sa venovať veľkonočnej zábave.

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu