Vstavaná integrovaná umývačka

IM 690

MORA prémium
16 súprav
A+++
1/2 náplň - ikona
ECO program - umývačka - ikona
odložený štart - ikona
extra tichý chod - ikona
funkcia SušeniePlus
3
šírka 60 cm - ikona

Vstavaná, plne integrovaná umývačka Mora IM 690 je výnimočná pre svoju nízku spotrebu energie, vďaka čomu je radená do energeticky veľmi úspornej triedy A+++ . S účinnosťou umývania a sušenia "A" a spotrebou vody 9,5 l bude Váš riad dokonale čistý, navyše vám ušetrí veľa vody a elektrickej energie a výsledkom budete ohromený. S 3 zásuvkami, z toho jednou príborovou, je vhodná i do väčších rodín, pretože je do nej možné umiestniť až 16 jedálenských súprav naraz. Ovládací panel je skrytý a je vybavený tlačidlovým ovládaním s displejom a s množstvom praktických funkcií ako RýchleUmývanie alebo funkciou SušeniePlus, ktorá automaticky po ukončení umývania pootvorí dvierka pre lepšie vysušenie riadu. Samozrejmosťou je úsporný ECO program, rýchly 20 minútový program, AUTO program, odložený štart 0-24 h či 1/2 program umývania. So systémom AquaStop sa nemusíte obávať nemilého prekvapenia v podobe vytopenia. Prívodná hadica sa totiž skladá z dvoch odolných vrstiev a hneď u kohútika je bezpečnostný ventil, ktorý vám zaručí maximálnu ochranu vášho domova pred zničením vodou.

Funkcia SušeniePlus

Riad plný lesku a perfektne vysušený

Dokonalé vysušenie riadu vďaka pootvoreniu dvierok na konci umývacieho programu. Po dokončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria, aby mohla uniknúť zostatková para. Vzduch týmto prirodzene prúdi do umývačky a umytý riad všetkých tvarov i materiálov vám vďaka tomu perfektne vyschne. Vyberáte tak z umývačky už dokonale lesklé a vysušené riady. Tento systém je navyše veľmi efektívny, ide o prirodzene rýchle vysušenie pri nízkej spotrebe energie.

Kapacita 16 súprav riadu

16 jedálenských súprav čistých behom jedného umývacieho cyklu

Dokonale prepracovaný vnútorný priestor umývačiek MORA ponúka dostatok miesta až pre 16 súprav riadu. Tri koše s praktickým usporiadaním umývania rôznych druhov i veľkostí kuchynských nádob, pomôcok a riadu. Všetko má svoje miesto, obsluha košov je jednoduchá a umývací výkon je vynikajúci.

Energetická trieda A+++

Úsporná prevádzka a nízka spotreba energie

Umývačky MORA sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky na energetickú triedu - sušenie a umývanie. Triedy A++ a A+++ sú dôkazom najefektívnejšieho umývania a sušenia a prepracovaných materiálov, ktoré vám prinášajú maximálnu úsporu pri jej prevádzke.

3 úložné koše

Každý riad má svoje miesto na dokonalé umytie

Umývačky MORA sú vybavené 3 úložnými košmi pre maximálnu prehľadnosť a kapacitu riadu v umývačke. Veľmi prakticky umiestnenú zásuvku na príbory nájdete v hornej časti umývačky. Tento kôš vám zaistí vynikajúce výsledky pri umývaní príborov, nožov a ďalších kuchynských náčiní. Ďalšie dva koše sú perfektne prispôsobené pre akékoľvek ďalšie riady všetkých rozmerov i tvarov. Prúd vody aj umývací prípravok sa vďaka štruktúre košov dostáva aj k tým najsilnejšie znečisteným plochám riadu.

Total AquaStop

Bezpečie proti uniku vody

Vaše bezpečie a pokojný spánok či odchod do práce vám zaistí bezpečnostná funkcia AquaStop. Umývačku tak môžete nechať v prevádzke cez noc aj inokedy úplne bez dohľadu. V prípade úniku vody alebo zatopení sa funkcia AquaStop automaticky aktivuje, odstaví prívod vody a zároveň čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže umývačky. Funkcia AquaStop zostáva trvalo aktívna po celú dobu životnosti vašej umývačky.

Program RýchleUmývanie

Rýchly 20 minútový program pre váš čas

Rýchly 15 minútový program RýchleUmývanie umyje Váš riad len za niekoľko minút. Ideálna na väčšie množstvo riadu, keď máte doma viac hostí a alebo keď sa ponáhľate na víkend. Program riad perfektne umyje a vám ušetrí čas.

Podrobné informácie

 • art. number: 729179
 • EAN: 3838782075308
 • kapacita myčky 16 sad nádobí
 • 3 úložné koše
 • digitálny ukazovateľ zostatku času
 • příborová zásuvka
 • odložený start (0-24 hod)
 • rychlý 20 min program
 • ½ program
 • úsporný Eco program
 • pre tablety 3v1
 • funkce Total Aqua Stop proti přetečení
 • funkce SušeniePlus – automatické pootevření dveří na konci programu
 • funkce RýchleUmývanie
 • energetická třída: A+++
 • Účinnosť umývania: A
 • účinnost sušení: A
 • hlučnost: 47 dB
 • spotřeba energie: 0,86 kWh
 • spotřeba vody: 9,5 l
 • elektrické napätie: 230 V
596 mm
Šírka
817 mm
Výška
817 mm
Výška s pracovnou doskou (vekom)
556 mm
Hĺbka
35 kg
Hmotnosť
1900 W
Menovitý príkon
Bez predného panelu
Prevedenie umývačky
Plne integrovaný
Typ inštalácie
16 súprav
Kapacita umývačka
Vstavaný
Konštrukcia
47 dB(A)
Maximálná hlučnosť
230 V
Elektrické napätie
A+++
Energetická trieda
Áno
Príborová zásuvka
5
Počet programov umývania
5
Počet umývacích teplôt
Áno
Intenzívny program
Áno
Automatické programy
Nie
Program pre citlivý riad
Áno
Zmäkčovač vody
Nie
Špeciálny program pre sklo
Nie
Detská poistka
70 °C
Maximálny teplota pre prívod vody
Neustály
Možnosť odloženého štartu
Áno
Funkcia Total Aqua Stop
Áno
Funkcia SušeniePlus
3
Počet košov
Áno
Funkcia Rýchle Umývanie
Svetelný
Ukazovateľ konca umývania
Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu