Veľa riadu, málo času? S umývačkou MORA to hravo zvládnete!

Či máte veľkú rodinu, alebo sa radi stretávate so svojimi priateľmi, už nemusíte riešiť, kam s kopou tanierov, pohárov a riadu po vydarenej hostine. Nová vstavaná umývačka MORA IM690 s dokonale prepracovaným vnútorným priestorom a troma košmi ponúka dostatok miesta až pre 16 súprav riadu, ktoré bezchybne umyje a dokonale osuší so spotrebou iba s 9,5 l vody. A keď je treba, tak aj za 20 minút. Keďže patrí do triedy A+++, nezaťaží váš rozpočet ani v spotrebe elektriny.

Vstavaná, plne integrovaná umývačka riadu MORA IM690, so šírkou 60 cm, vyniká naozaj veľkorysým vnútorným priestorom, do ktorého sa zmestí až 16 jedálenských súprav. Skvelo sa tak hodí do veľkých rodín alebo do domácností, kde sa veľa varí.

Tri koše s praktickým usporiadaním sa postarajú o riad akýchkoľvek rozmerov a tvarov, príbory a kuchynské náradie. Prúd vody aj umývací prípravok sa vďaka štruktúre košov dostávajú ku všetkým plochám riadu a dokonale umyjú aj tie najsilnejšie znečistené miesta.. Všetko má svoje miesto, obsluha košov je ľahká a riad perfektne čistý.

Riad je tiež dokonale suchý vďaka funkcii SušeniePlus. Na konci umývacieho programu sa totiž dvierka umývačky automaticky pootvoria, aby mohla uniknúť zvyšková para a vzduch prirodzene prúdiť. Tento systém je navyše veľmi efektívny: prináša prirodzene rýchle vysušenie pri nízkej spotrebe energie. Z umývačky tak vyberiete dokonale lesklé a suché riady, ktoré pri otvorených dvierkach tiež rýchlejšie vychladnú.

Veľmi užitočný je aj 20-minutový program RýchleUmývanie, ktorý umyje riad len za niekoľko minút. To je ideálne, keď máte doma viac hostí, alebo keď sa ponáhľate na víkend. Občas sa naopak môže hodiť program pre polovičnú náplň, nechýba ani možnosť odloženého štartu.

Umývačka riadu MORA IM690 vyniká nielen veľkorysou kapacitou a umývacím výkonom, ale tiež mimoriadnou úspornosťou: patrí do energetickej triedy A+++. Je vybavená úsporným programom Eco, pri ktorom spotrebuje iba 9,5 l vody a 0,86 kWh na jeden umývací cyklus. S hlučnosťou 47 dB nebude rušiť ani v domácnostiach, kde je kuchyňa prepojená s obývacím priestorom. So systémom AquaStop sa tiež nemusíte obávať nemilého prekvapenia v podobe vytopenia.

Umývačka riadu MORA IM690 stojí 489 € a predáva sa v širokej sieti kamenných predajní aj v e-shopoch.

▷ Objavte plne integrovanú vstavanú umývačku na 16 sád riadu MORA IM 690

 

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu