Súprava riadu a panvica ako darček na nákup spotrebičov MORA

Dobré jedlo je ako tmel. Je to dôvod, prečo sa radi stretávame pri stole plnom dobrôt. Popri kvalitných surovinách a zručnosti však potrebujete ešte niečo – moderné spotrebiče a kvalitný riad, ktorý môžete používať na varenie na akejkoľvek varnej platni a sporáku. A keďže úspory sú témou číslo jedna, bude dobré, keď budú spotrebiče fungovať úsporne a riad bude odolný, aby ste pri varení vďaka jeho akumulačnej schopnosti ušetrili.

Legendárna česká značka MORA a česká firma KOLIMAX pred časom spojili svoje sily a ponúkajú jedinečnú osemdielnu súpravu nerezového riadu MORA, ktorú teraz doplnila kvalitná nerezová panvica s jedinečným mramorovým povrchom.

Skvelou správou je, že súpravu nerezového riadu Professional v hodnote 199 € dostanú ako darček zadarmo až do konca roka 2024 tí, ktorí si kúpia niektorú z mnohých súprav vstavaných spotrebičov MORA. A nerezovú panvicu v hodnote 79 € dostanú do konca roka zadarmo tí, ktorí si kúpia jednu z indukčných varných platní MORA VDIT s flexibilným prepojovaním varných platničiek a ďalšími praktickými funkciami.

„Vieme, že tradičný rodinný život, ku ktorému patrí aj pohoda pri spoločnom jedle, je pre našich zákazníkov veľmi dôležitý. Už dlho ponúkame našim zákazníkom moderné a spoľahlivé výrobky, ktoré im spríjemňujú život a spoločné chvíle strávené pri prestretom stole, ale aj inšpiráciu v podobe obľúbeného Receptára MORA. Tým, ktorí prichádzajú do rodiny MORA, chceme pri ich nákupe vždy ponúknuť niečo navyše. Tento rok sme pripravili darčekov naozaj veľa, a to na celý rok. Aj takýmto spôsobom chceme vyjadriť, že si našich zákazníkov skutočne vážime. Budúci rok to bude neuveriteľných dvesto rokov, čo boli v Hlubočkách pri Olomouci položené základy dnes už ikonickej, ale aj sebavedomej značky MORA,“ hovorí Anna Vrbovcová, brand manažérka značky MORA. 

Skvelý darček k novému varnému centru

Riad vrátane rukovätí je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej potravinárskej ocele CrNi 18/10 a je vhodný na varenie na všetkých typoch varných platní vrátane indukčných a vďaka rukovätiam z nehrdzavejúcej ocele aj na pečenie v rúre do 300 °C, čo je naozaj vysoký teplotný rozsah, ktorý majú aj nové rúry MORA.

Hrnce a rajnice sú vyrobené z 0,8 mm hrubého, odolného plechu a majú silné trojvrstvové sendvičové dno A-Therm Induction s vynikajúcou akumuláciou tepla. To znamená, že pri varení ušetríte: dokonale ploché dno totiž znamená, že teplo sa prenáša bez strát. Okrem toho môžete ohrev ukončiť o niečo skôr a vďaka zvyškovému teplu nechať jedlo „dôjsť“.

Rukoväte riadu tiež pri správnom používaní nepália. Sklenená pokrievka je vyrobená z temperovaného bezpečnostného skla pre maximálnu bezpečnosť a je vybavená parným ventilom na vypúšťanie prebytočnej pary. Dômyselný tvar profilu pokrievky zaisťuje, že všetka para, ktorá sa počas varenia kondenzuje vo vnútri nádoby a na vnútornej strane pokrievky, steká späť do nádoby.

Pre jednoduchú údržbu a dokonalý vzhľad je vonkajší povrch riadu vyleštený do vysokého lesku, zatiaľ čo vnútorný povrch je trikrát jemne obrúsený, aby sa v ňom dobre varilo. Praktická je aj stupnica na vnútornej strane hrncov a rajníc na jednoduché odmeriavanie tekutín. Na spoluprácu so značkou MORA odkazuje aj vkusne vygravírované logo tejto klasickej českej značky. Riad vrátane pokrievok je možné  bez obáv umývať v umývačke riadu. A vďaka praktickému dizajnu si môžete byť istí, že keď umytý riad vyberiete z umývačky, z rukovätí, rôznych záhybov a spojov nebude vytekať voda. Maloobchodná cena súpravy riadu je 199 €.

Aj panvica s priemerom 26 cm je vyrobená z nehrdzavejúcej potravinárskej ocele CrNi18/10 pre 100 % zdravotnú bezpečnosť. Má odolný mramorový nepriľnavý povrch od švajčiarskej firmy ILAG pre zdravé vyprážanie a restovanie s minimom tuku. Akumulačné, dokonale rovné sendvičové dno A-Therm Induction zaručuje bezstratový prenos tepla a šetrí energiu pri varení. Panvica je vhodná na všetky typy varných platní a sporákov. Plastová rukoväť je odolná proti teplotám do 150 °C a zaoblené strany uľahčujú prácu s pripravovanými pokrmami. Panvica sa veľmi ľahko umýva – ručne aj v umývačke riadu. Maloobchodná cena panvice je 79 €. 

MORA PLNÁ ŽIVOTA www.mora.sk

MORA a príjemné chvíle s rodinou pri dobrom jedle patria k sebe už takmer 200 rokov. Aj tento rok je tu pripravený darček – každý, kto si kúpi akúkoľvek vstavanú rúru MORA, dostane navyše 6 kg múky. Na tých, ktorí si kúpia súpravu vybraných vstavaných spotrebičov, čaká ako darček zadarmo osemdielna súprava kvalitného nerezového riadu v hodnote 199 € a k vybraným indukčným varným platniam radu VDIT je zas určená ako darček zadarmo kvalitná nerezová panvica v hodnote 79 €. Viac informácií o akciách nájdete na stránke www.mora.sk v časti „Akcie“.

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu