Koľkokrát v živote ste sa chceli stať kuchárskym majstrom?

Nová generácia vstavaných rúr, varných dosiek, odsávačov pár, umývačiek riadu, mikrovlnných rúr, chladničiek a sporákov prichádza nielen s inovovanými funkciami. Spotrebiče značky MORA už nielen perfektne a spoľahlivo fungujú, ale aj skvelo vyzerajú!

Nová generácia

Vstavané rúry

Vstavané rúry novej generácie MORA sú vybavené inteligentnými technológiami, ktoré inšpirujú a dohliadajú na prípravu pokrmov a pomáhajú upiecť kvalitné, zdravé a predovšetkým chutné jedlo. Na výber sú modely v rôznych cenových reláciách, s rôznou úrovňou výbavy, množstvom funkcií a spôsobov ovládania (dotykové, zatláčacie a klasické gombíky).

Napríklad multifunkčná rúra VT 779 BX má 15 funkcií pre dokonalé pečenie. Nadšenie začiatočníkov aj skúsených kuchárskych majstrov vzbudzuje nový elektronický programovací modul s prednastavenými programami pečenia a možnosťou uložiť až 8 vlastných receptov. Zaváranie, rozmrazovanie, predhrievanie, výroba domáceho jogurtu, pečenie na niekoľkých plechoch zároveň, bez miešania vôní a chutí, špeciálny program na pečenie mäsa... nová rúra MORA skrátka dokáže takmer všetko, na čo si spomeniete! Vnútorný zaoblený tvar rúry, inšpirovaný tradičnou kamennou pecou, umožňuje voľnú cirkuláciu horúceho vzduchu rovnomerne zo všetkých strán. Jedlo je vďaka tomu vždy dokonale upečené: chrumkavé zvonka a šťavnaté vo vnútri. Vďaka objemu rúry 65 l už nebude problém ani pečenie obrovskej husi. Špeciálny ochladzovací systém sa postará, aby dvierka rúry ostávali chladné, čo ocenia nielen rodiny s deťmi. K domácej pohode prispeje aj systém šetrného a tichého zatvárania dvierok KOMFORT. Starosti nespôsobí ani obávané čistenie rúry - s programom EcoClean sa rúra MORA čistí veľmi jednoducho, bez veľkej námahy a takmer sama.Varné dosky

Nová generácia varných dosiek MORA ponúka indukčnéelektrické a plynové prevedenie vo variantoch 60 a 30 cm a so štyrmi možnosťami hrán pri sklokeramických doskách. Napríklad indukčná vstavaná sklokeramická doska VDI 660 FF s prednou skosenou hranou ponúka až 90 % účinnosť ohrevu na indukčnej zóne s minimálnymi tepelnými stratami. Liter vody privedie k varu len za 4 minúty! Všetky štyri indukčné varné zóny disponujú funkciou Sprint(rýchle zvýšenie výkonu), čo oceníte najmä pri varení vo väčších nádobách, ktoré už nebude tak zdĺhavé. K dispozícii je aj funkcia Timer - časový spínač varných zón a praktická FlexiZóna. Regulovať výkon jednotlivých zón môžete prostredníctvom dotykového ovládania, ktoré je možné uzamknúť detskou bezpečnostnou poistkou.

Plynové varné dosky MORA sú nestarnúcimi evergreenmi. Model VDP 645 GX1 s povrchom z tvrdeného skla a dvojdielnou liatinovou mriežkou, ktorá ukrýva okrem 4 plynových horákov aj špeciálny extra veľký trojitý horák s úctyhodným výkonom 3,3 kW. Plynové horáky majú poistku Stop Gas, ktorá pri zhasnutí plameňa automaticky uzavrie prívod plynu. Veľmi praktické je integrované zapaľovanie horákov v gombíkoch. Už žiadne hľadanie zapaľovača či zápaliek - stačí len otočiť gombíkom.

Odsávače pár

Nová generácia odsávačov pár MORA sa postará o čistý vzduch v kuchyni bez nepríjemných výparov a zápachu, bez ohľadu na jedlo, ktoré práve pripravujete. Podľa vašich preferencií a dispozície kuchyne môžete zvoliť komínovývertikálnyostrovčekovýteleskopický alebo podskrinkový odsávač. Napríklad elegantný komínový odsávač OK 697 GX je s dizajnom kombinujúcim nerez a čierne sklo skutočnou ozdobou kuchyne. Digestor je vybavený 3 rýchlosťamidotykovým ovládanímLED osvetlením a kovovým filtrom proti mastnote, ktorý nie je potrebné meniť - stačí ho umyť v dreze či umývačke riadu. Značka MORA, ako jediná na trhu, ponúka odsávač, ktorý má až 7 možností odťahu a je vhodný predovšetkým do panelových bytov (model OP 620 X).

Umývačky riadu

Dávate prednosť vstavaným alebo radšej voľne stojacim umývačkám? Šírke 60 alebo 45 cm? V novej generácii umývačiek MORA nájdete rôzne prevedenia a rozmery - určite si vyberie každý. Vstavaná integrovaná umývačka IM 690 ponúkne všetko, čo od umývačky očakávate. Neoddeliteľnou súčasťou sú tri flexibilné úložné koše, vrátane praktickej veľkej zásuvky na príbory, v ktorých sa perfektne umyje a usuší až 16 súprav riadu! K dokonalému výsledku pomáha funkcia automatického pootvorenia dvierok po dokončení umývania TotalDry. Dômyselný systém AquaStop kontroluje akýkoľvek únik vody v priebehu umývania. Vďaka funkcii odložený štartje možné naprogramovať automatické zapnutie umývačky až 24 hodín dopredu. Čas umývania tak môžete dokonale prispôsobiť chodu domácnosti. Vítanú flexibilitu prinášajú programy umývania od rýchleho intenzívneho SpeedWash až po úsporný ECO program s minimálnou spotrebou vody a energie.

 

Mikrovlnné rúry

Nová generácia mikrovlniek MORA sa prispôsobí vašim potrebám - v ponuke sú modely s objemom 17 a 32 litrov, s výkonom od 700 do 1 000 W, s mechanickým aj elektronickým ovládaním... napríklad nerezová vstavaná mikrovlnná rúra VMT 452 X kombinuje mikrovlnný ohrev a gril. Veľmi jednoduché je nielen intuitívne ovládanie, údržba, ale aj montáž. Rúra sa len vloží do vstavaného otvoru a upevní. Celonerezový interiéruľahčuje údržbu, rovnako ako špeciálna povrchová úprava nerezu, ktorá eliminuje zanechávanie odtlačkov prstov. Nové mikrovlnné rúry MORA môžete v kuchyni krásne zladiť s multifunkčnými rúrami MORA v čiernom a nerezovom prevedení.

Chladničky

Maximálne efektívne sú tiež chladničky MORA. Energeticky úsporná vstavaná chladnička VC 182 šetrí rodinný rozpočet vďaka energetickej triede A++. Nová funkcia IceLimitobmedzuje tvorbu ľadu a potrebu manuálneho rozmrazovania znižuje až o 50 %. Pracné a zdĺhavé odmrazovanie sa stáva minulosťou! Výhodou je tiež do detailov premyslené vnútorné usporiadanie vrátane špeciálnych zásuviek: FreshBox udržuje potraviny (napr. mäso, syry, ryby) dlhšie čerstvé pri teplote okolo 3° C, VitaBox poskytuje dostatok priestoru a optimálne podmienky pre ukladanie ovocia a zeleniny a pre extra veľké kusy potravín je v mrazničke pripravený MaxiBox.

Indukčné, elektrické, kombinované a plynové sporáky

Prvé sporáky značky MORA boli na svete už v roku 1919 a odvtedy sa stále zdokonaľujú. MORA teraz ponúka najväčší objem sporákov v kategórii 50 cm na trhu - až 70 litrov. Nová multifunkčná rúra s 11 funkciami je pripravená urobiť všetko pre perfektný výsledok pečenia, grilovania s maximálnou spokojnosťou kuchára aj stravníkov. Spoľahnúť sa môžete na extra výkonný grilrýchloohrev, ktorý rúru za 5 minút rozohreje až na 180°C, šetrné rozmrazovanie, úsporný ECO program, čistenie EcoClean a ďalšie užitočné vychytávky ako napríklad funkcia ohrievania tanierov pred podávaním jedla, alebo extra veľký osemlitrový pekáč. Novinkou sú mriežky StabilPlus na plynových sporákoch pre maximálnu stabilitu riadu na mriežke (napr. model K 667 AW) alebo neviditeľné lepenie sklokeramickej dosky na sporákoch MORA, ktoré tak teraz nielen lepšie vyzerajú, ale sa aj oveľa jednoduchšie čistia.

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu