Zelená firma

MORA MORAVIA, s.r.o. - výrobca domácich spotrebičov varnej techniky značky MORA, je spoločnosť s bohatou históriou, známa nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí. Letopočet jej založenia sa datuje od roku 1825. Dnes je spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o. najväčším českým výrobcom sporákov a vstavaných spotrebičov varnej techniky v Českej republike. MORA MORAVIA, s.r.o. je súčasťou skupiny Gorenje Group.

Spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o., má zavedený a používaný systém riadenia akosti, ktorý odpovedá požiadavkám medzinárodne platných noriem ISO 9001:2000. Spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o. má tento systém zavedený už od roku 1997.

Spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o. je zapojená do unikátneho projektu "Zelená firma". V rámci tohoto projektu poskytuje svojim zamestnancom možnosť zbaviť sa starých elektro spotrebičov prostredníctvom zberného boxu a tým výrazne prispieva k ochrane životného prostredia, prírodných zdrojov a zdravia človeka. Spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o. spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady o elektro odpadoch a je zapojená do systému spätného odberu a využitia odpadu z obalov EKO-KOM.

Zelená firma

ISO 9001

ISO 14001

 

 

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu