Prečo vykurovacie telesá MORA?

+ + + +

Koľkokrát v živote ste si povedali: „Samo sa to neurobí“

Plynové vykurovacie telesá MORA sú totiž vybavené systémom automatickej regulácie. Tieto vykurovacie telesá sú určené pre vykurovanie ako obytných miestností, tak aj nebytových priestorov, skladov, dielní atď. Hlavnou prednosťou plynových vykurovacích telies je rýchla inštalácia bez rozvodov vody a podstatne nižšie náklady. Vykurovacie telesá majú kvalitný čierny smaltovaný výmenník tepla, ktorý zaručuje rýchle odovzdávanie tepla do okolia v miestnosti a sú vyrobené z nehrdzavejúcej zliatiny, odolné voči akýmkoľvek poveternostným vplyvom.


Automatická regulácia

Vykurovacie telesá vybavené automatickou reguláciou teploty. Termostat je možné nastaviť v rozsahu 10 – 32 °C. Regulácia je integrovaná v dekoračnom plášti s ochranným panelom, ktorý skomplikuje manipuláciu deťom.

Výkon a varianty vykurovacích telies

Plynové vykurovacie telesá sú ponúkané v dvoch výkonoch 2,5 kW, pričom tento výkon dostatočne vykúri priestor až 50 m3. Vykurovacie teleso s výkonom 4,2 kW vykúri priestor až 95 m3. Vykurovacie telesá môžu mať odťah spalín cez stenu alebo priamo do komína. Súčasťou každého vykurovacieho telesa je aj odťahové potrubie cez stenu.

Kvalitný smaltovaný výmenník tepla

Vykurovacie telesá majú kvalitný čierny smaltovaný výmenník tepla, ktorý zaručuje rýchle predávanie tepla do okolia v miestnosti.

Vonkajší sací kôš

Je vyrobený z nekorodujúcej zliatiny odolnej akýmkoľvek poveternostným vplyvom.


BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu