Varenie a pečenie
Odsávače pár

Prečo odsávače pár MORA?

+ + + +

Koľkokrát v živote ste potrebovali čistý vzduch?

Odsávače pár MORA novej generácie vám ponúkajú všetky typy odsávačov podľa vašich preferencií a dispozície kuchyne. Vybrať môžete komínový, vertikálny, priestorový, teleskopický alebo pod skrinkový odsávač. Všetky modely sa postarajú o svieži a čistý vzduch vo vašej kuchyni bez nepríjemných výparov a zápachu, nech už sa pustíte do prípravy akéhokoľvek jedla.


Šikmý ergonomický tvar

Praktický , výkonný a krásny
Odsávače pár novej konštrukcie so štrbinovým odsávaním, čistia vzduch veľmi efektívne a to aj bez straty výkonu. Výpary sú vďaka šikmému tvaru a štrbinovému odsávaniu efektívne odvádzané z kuchyne. Šikmý tvar odsávača umožňuje nielen veľmi efektívne sanie, ale predovšetkým nový tvar umožňuje veľmi praktickú a pohodlnú obsluhu a manipuláciu s riadom nad pracovnou doskou. Navyše bude iste veľmi krásnym a dizajnovým doplnkom vašej kuchyne.

Funkcia automatického odsávanie 24 h

Čistý vzduch 24 hodín
Odsávače s funkciou automatického odsávania zaisťujú 24 hodín čistý vzduch. Vzduch tak bude čerstvý, aj keď nebudete doma. Digestor sa môže automaticky zapnúť každú hodinu a pracovať niekoľko minút. Jednoducho aktivujte funkciu Automatické odsávanie 24h a to vám zaistí, že vzduch bude čerstvý po 7 dní v týždni 24 hodín denne, ak sa rozhodnete nechať túto funkciu aktivovanú.

Programátor odsávania

Čistý vzduch kedykoľvek potrebujete
Možností programovania odsávania vám ponúkne odsávač niekoľko, můžete zvoliť funkciu Automatického odsávania 24 hod, ktorá dokáže pracovať 24 hodín denne alebo po vopred naprogramovanú dobu, zvoliť si môžete aj čas vypnutia a ďalšie voľby, záleží len na vašom zvolenom type odsávača.

Ukazovateľ znečistenia filtra

Jednoduchá údržba a dlhá životnosť
Veľmi praktický ukazovateľ znečistenia tukového filtra myslí za vás a vždy vás s predstihom upozorní, keď je filter nutné očistiť. Vďaka tomuto ukazovateľu dochádza k predĺženiu životnosti spotrebiča, kovový tukový filter sa dá ľahko umývať a vydrží tak vlastne neobmedzene. Odsávač je vybavený praktickým kovovým tukovým filtrom. Tento filter sa nemusí meniť.

Dotykové ovládanie

Intuitívne a pohodlné ovládanie
Veľmi intuitívne a jednoduché dotykové ovládanie, ktoré dodáva vášmu odsávaču krásny vzhľad. Vďaka jemnému dotyku ovládate jednotlivé funkcie, po ktorých voľbe sa rozsvieti červené svetlo pre požadovaný symbol a vy tak jasne vidíte, ktorá funkcia je práve v prevádzke. Všetky ovládacie symboly sú umiestnené pod sklom. Čelná plocha je celá rovná, hladká a bez tlačidiel. A tak aj jeho čistenie je veľmi jednoduché.

Časovač

Automatické vypnutie podľa vašich potrieb
Odsávače pár si môžete načasovať presne ako potrebujete. Automaticky ho môžete vypnúť za 10, 20 alebo 30 minút podľa vašich potrieb a odsávač potom zaistí čistý vzduch vo vašej kuchyne i bez vašej prítomnosti.

TOP produkty
vstavaný odsávač pár OI 661 X
vstavaný odsávač pár
OI 661 X
119.00 €
Vstavaný odsávač pár / Plne integrovaný / Ovládanie gombíkmi / Výkon odsávača 370 m3/h / 3 rýchlosti odsávania /…

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu