Darujte tento rok vianočný darček, ktorý poteší každého

Praktický darček poteší nielen pod stromčekom. Môže rozdávať radosť po celý rok, a ešte aj ušetriť peniaze za energie. Napríklad keď zaobstaráte svojim blízkym niektorú z nových úsporných vstavaných rúr alebo nových sporákov tradičnej českej značky MORA. Sú krásne, inteligentné a vybavené funkciami, ktoré uvíta nielen začiatočník, ale aj ostrieľaný kuchynský matador. Nebudete už musieť dokupovať ďalšie domáce spotrebiče, a pritom sa vám otvoria úplne nové možnosti, ako potešiť svojich blízkych tradičnými aj modernými dobrotami nielen vo vianočnom čase.  

Pre zástancov elegancie a vstavaných spotrebičov

Špičku ponuky predstavuje nová inteligentná rúra MORA VTPS 787 BXB s extra veľkým objemom 77 l. Je vybavená aj teplotnou sondou a funkciou pary na prípravu lahodných a zdravých jedál. Má 22 automatických programov vrátane programov na pečenie pizze, dezertov, chleba, hydiny alebo veľkých i malých kusov mäsa aj s dlhou dobou prípravy pri nízkej teplote. Vyberte iba typ jedla, jeho hmotnosť a rúra zvolí správnu teplotu od 30 až do 300 °C, správny typ ohrevu a navrhne vhodné umiestnenie pekáča v rúre. Pre skúsených kuchárov je tu naopak možnosť naprogramovať si hneď na začiatku teplotu a čas pečenia v dvoch krokoch. Nechýba ani funkcia pre zdravé teplovzdušné fritovanie bez tuku - ak pridáte aj paru, povrch bude chrumkavejší. Veľkorysý vnútorný priestor rúry je klenutý podľa vzoru tradičnej kamennej pece a zaručuje dokonale rovnomerné pečenie aj objemných jedál, napríklad husi. Komfort zvyšuje veľký priezor vo dvierkach, dvojité osvetlenie, praktický teleskopický výsuv s jednoduchým klik systémom či tlmené zatváranie a otváranie dvierok. O čistenie bez námahy sa postará účinné automatické pyrolitické čistenie. Rúra spadá do veľmi úspornej triedy A+. Aj pri takto všestrannej vybavenosti stojí 529 EUR.  

Pro milovníkov tradičného riešenia a jednoduchej výmeny kus za kus

Indukčný sporák MORA I 8688 BX v štýlovom nerezovom prevedení s indukčnou doskou a multifunkčnou rúrou s pridanou parou spadá do energeticky úspornej triedy „A“ a poteší aj pri svojej 50cm šírke veľkým úžitkovým objemom rúry 70 l. Varná doska sa ovláda dotykovo a umožňuje spojiť dve ľavé samostatné varné zóny do jednej veľkej len jedným dotykom, aby ste mohli variť aj vo veľkých nádobách. Rúra má inovatívne patentované klenuté vnútro podľa vzoru kamenných pecí, ktoré bolo ešte vylepšené. Výsledkom je, že pečie naozaj rovnomerne. Je vybavená 11 programami na pečenie vrátane dvoch parných a úctyhodným teplotným rozsahom 50-275 °C, takže v nej ľahko vykúzlite napríklad výbornú pizzu, pomaly pečené mäso alebo upečiete mrazené jedlá bez predhrievania. Skvelá je aj možnosť zdravého teplovzdušného fritovania s minimom tuku alebo úplne bez neho. Poteší ekologické čistenie parou EcoClean, tiché a šetrné zatváranie dvierok rúry, teleskopické výsuvy aj praktický úložný priestor pre príslušenstvo. Sporák spadá do úspornej triedy A. Tento multitalent, ktorý si nárokuje len 50 cm miesta, stojí 599 EUR.  

MORA PLNÁ ŽIVOTA – www.mora.sk 

MORA a príjemné chvíle s rodinou pri dobrom jedle patria k sebe už takmer 200 rokov. Aj tento rok je tu pripravený darček – každý, kto si kúpi akúkoľvek vstavanú rúru MORA, dostane navyše 10 kg múky. V novej rúre tak môžete pripraviť množstvo dobrôt pre svojich blízkych. A pri kúpe súpravy vybraných rúr, varných platní a umývačiek riadu môžete do 30. novembra získať zadarmo aj kvalitný riad v hodnote 199 EUR. Viac informácií o akciách nájdete na stránke www.mora.sk v časti „Akcie“.

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu