Udržte potraviny v kondícii nielen v lete

Životné prostredie je pre tradičnú českú značku kuchynských spotrebičov dôležité. Vďaka energetickej triede A + alebo dokonca až A ++ majú chladničky MORA až o 25, respektíve 45 %, nižšiu spotrebu energie ako trieda A. Nová technológia odmrazovania navyše obmedzuje tvorbu ľadu a potrebu manuálneho odmrazovania až o 50 %. To je nielen energeticky úsporné, ale ušetrí aj množstvo času stráveného pri zdĺhavom odmrazovaní. Na chladničky MORA sa môžete spoľahnúť aj v prípade náhleho výpadku elektrického prúdu - potraviny v nich môžete skladovať až 15 hodín.

ChladničkyPrispôsobia sa vaším potrebám

Do detailu premyslené vnútorné usporiadanie, vrátane špeciálnych zásuviek pomôže s uložením potravín každého druhu. Čerstvá zásuvka udrží pri teplote okolo 3°C potraviny dlhšie čerstvé. Svieža zásuvka poskytne dostatok priestoru a optimálne podmienky pre ukladanie ovocia a zeleniny tak, aby zostali svieže, plné vitamínov a živín. Chystáte rodinnú oslavu a plánujete upiecť moriaka? Vďaka Maxi zásuvke nie je žiadny problém ani s uschovaním extra veľkých kusov potravín. Sklenené hygienické police vo vnútri chladničiek MORA zvládnu záťaž viac než 20 kg a vďaka odolnému povrchu sa veľmi ľahko čistia, bez rizika poškrabania. Jednoduchá obojstranná výmena závesu dverí vám umožní chladničku umiestniť presne tak, ako potrebujete. Otváranie chladničky sa tak flexibilne prispôsobí priestorovým možnostiam kuchyne a umiestneniu kuchynskej linky.

S výrobcom domácich spotrebičov českej značky MORA vybavíte celú kuchyňu v jednotnom a modernom "MORA" štýle. A ako je u obľúbenej značky zvykom, v prípade záručných či pozáručných opráv sa môžete spoľahnúť na servisnú sieť na celom území Slovenska.

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu