Tip na všestranný vianočný darček

Márne si lámete hlavu, čím potešiť pod stromčekom svojich blízkych? Veľa radosti prinesie malý pomocník, ktorý sa pohodlne zmestí do akejkoľvek domácnosti a zastane funkciu hneď troch špecialistov! Toustovač, vaflovač a mini gril v jednom tele s pekným designom.

MORA MS 903 BK „3v1“  

Toustovač MORA MS 903 BK „3v1“ s tromi pármi vymeniteľných dosiek s nepriľnavým povrchom zastane funkciu hneď troch kuchynských pomocníkov. Využijete ho nielen pri príprave toustov, ale aj vaflí, panini alebo grilovaného mäska. Netradičnými desiatami, večerami, alebo pohostením potešíte nielen svoju rodinu, ale aj hostí. Rukoväť zostáva pri pečení chladná, a tak sa nemusíte báť popálenia. Svetelná signalizácia vás upozorní, že je prístroj v prevádzke a dosiahol požadovanú teplotu. Toustovač má priestor na uloženie pripojovacieho kábla, a preto sa ľahko skladuje. Stojí 59,90 EUR. 

 

MORA PLNÁ ŽIVOTA – www.mora.sk

MORA a príjemné chvíle s rodinou patria k sebe už takmer dvesto rokov. A pretože dobré jedlo a pečenie nemôžu vo väčšine rodín chýbať, prichádza MORA s akciou, v ktorej zákazníci získajú k súprave vybraných vstavaných spotrebičov MORA osemdielnu kolekciu kvalitného nerezového riadu v hodnote 199 EUR. Ku vstavaným rúram získajú navyše ako darček 10 kg múky a lákavé výhry čakajú aj na tých, ktorí sa zapoja do výzvy a naspievajú a natočia sa s originálnou piesňou MORA. Viac o akciách na www.mora.sk v sekcii Akcie a novinky.

 

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu