Tento rok budete mať to najlepšie vianočné pečivo. S rúrami MORA je to ľahké

Čas vianočného pečenia sa pomaly blíži a mnohé druhy koláčikov je dobré pripraviť včas, aby boli správne vláčne. Či už patríte medzi tých, ktorí pečú len tak akurát pre „voňavú“ domácu atmosféru, alebo každoročne lámete rekordy v počte druhov a množstve koláčikov, určite privítate v kuchyni spoľahlivého pomocníka. Vstavaná multifunkčná rúra MORA VT 779 BX je vybavená inteligentnými technológiami, ktoré vám zaručia krásne prepečené koláčiky.

Pri vstavanej rúre MORA VT 779 BX máte na výber z 8 prednastavených programov a 15 funkcií, takže vanilkové rožteky sú krásne nadýchané a vianočka upečená dozlatista. Rúra toho však zvládne omnoho viac než vianočné koláčiky! Nielen klasické pečenie, gril s ventilátorom aj bez neho, teplovzdušné pečenie, rýchly predohrev, rozmrazovanie, udržiavanie teploty pokrmu, zaváranie, grilovanie, rozmrazovanie, ale napríklad aj výrobu domáceho jogurtu. Veľký prehľadný displej s plne dotykovou plochou vám zaistí dokonale intuitívne ovládanie a krásny dizajn rúry. Jemným dotykom jednoducho navolíte požadovaný program pečenia, zvolíte niektorý z prednastavených receptov alebo naprogramujete časovač. Ďalším užitočným programom, ktorý oceníte nielen počas hektických predvianočných príprav, je špeciálny program na čistenie rúry EcoClean, ktorý zaistí bez veľkej námahy vyčistenie vnútrajška rúry a je maximálne ohľaduplný k životnému prostrediu.

Bezpečne a bez námahy k dokonalému výsledku

  • Špeciálny ochladzovací systém a trojité zasklenie rúry s tepelným deflektorom sa postarajú, aby dvierka rúry zostávali chladné, čo ocenia nielen rodiny s deťmi, ktoré rady pomáhajú s prípravou vianočných dobrôt.
  • So skvelým výsledkom vám pomôžu plne teleskopické vodiace lišty na troch úrovniach v interiéri rúry, sú veľmi praktické pri kontrole, podlievaní či vkladaní a vykladaní pokrmov z rúry. Máte tak dokonalý prehľad o všetkých pokrmoch, ktoré práve pripravujete.
  • K nerušenej, pohodovej sviatočnej atmosfére prispeje tlmené zatváranie dvierok rúry. Dvierka rúry sa zatvárajú len jemným dotykom a sú dokonale tiché a bezpečné.
  • Určite oceníte aj špeciálnu povrchovú úpravu antikora eliminujúcu zanechávanie odtlačkov prstov a dvojité osvetlenie vnútri rúry z dvoch miest.
  • Benefitom pre domáci rozpočet, obzvlášť pred Vianocami je priaznivá spotreba elektrickej energie. Vďaka špeciálnej izolácii a odrazovému reflexnému sklu patrí táto rúra medzi najúspornejšie na trhu. S úsporným ECO programom dosahuje energetickú triedu A+.
  • To všetko za odporúčanú cenu 519 €.

▷ Objavte multifunkčnú rúru na pečenie MORA VT 779 BX

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu