Sporák MORA E 120 AW zvíťazil v nezávislom teste

 Praha 11. 1. 2020 ‒ Sporáky patria k ikonickej značke MORA už pekných pár rokov. O tom, že kráčajú s dobou, svedčí nielen stála obľuba medzi zákazníkmi, ale najnovšie aj skvelé hodnotenie v nezávislom teste najväčšieho porovnávacieho a recenzného portálu www.vas-pomocnik.cz. Sporák MORA E 120 AW s klasickou rúrou sa stal víťazom tohto nezávislého testu v kategórii elektrických liatinových sporákov. Ak teda hľadáte práve tohto pomocníka, viete, po ktorom siahnuť.

 Sporáky patria k tradičnej značke MORA ako dobre padnúca pokrievka na hrniec a sú to práve sporáky, ktoré z tejto značky spravili doslova fenomén. V ponuke dnes nájdete široký sortiment kvalitne prepracovaných elektrických, plynových, kombinovaných aj indukčných sporákov MORA.  

Vynikajú mnohými technologicky vyspelými funkciami i extra veľkým objemom rúry. Dokonca aj medzi úzkymi sporákmi MORA so skromnou šírkou 50 cm nájdete tohto obľúbeného kuchynského pomocníka s najväčším vnútorným objemom rúry na trhu – až 70 l.  

A práve celkový dojem, jednoduchosť obsluhy, úroveň vyhotovenia i osvedčená kvalita zavedenej značky boli tým, čo rozhodlo v rozsiahlom nezávislom teste porovnávacieho portálu www.vas-pomocnik.cz. Sporák MORA E 120 AW je víťazom v kategórii elektrických liatinových sporákov na rok 2021 a navyše je označený aj ako výhodná voľba!  

Elektrický sporák E 120 AW so šírkou 60 cm v bielom variante má štyri liatinové platne, z toho jednu rýchlovarnú; o pečenie sa postará klasická elektrická rúra s veľkým vnútorným objemom 68 l. Okrem klasického pečenia pomocou horného a dolného telesa má aj špeciálny samočistiaci program EcoClean, ktorý hravo zaistí dokonalú čistotu vnútra rúry aj bez použitia chemických prostriedkov. Praktické vnútorné osvetlenie sa postará o to, že budete mať počas celého pečenia dokonalý prehľad o pripravovanom pokrme. V spodnej časti sporáka je praktický úložný priestor, do ktorého ľahko uložíte príslušenstvo, plechy alebo formy na pečenie. Sporák patrí do úspornej triedy „A“. Stojí 199,00 EUR.  

Sporáky MORA sa vyrábajú v niekoľkých farbách, v rôznych šírkach i variantoch varnej dosky a rúry, takže si vyberie naozaj každý.   

Objavte obľúbené sporáky MORA  

Kde kúpiť sporák MORA

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu