RAŇAJKY: Gurmánske rána pod dohľadom noviniek značky MORA

Raňajky sú základ celého dňa. Aby ste mali dostatok energie, nezanedbajte sa, zvlášť keď vám v kuchyni môžu pomôcť elektrickí odborníci naslovovzatí. Predstavíme vám trio, s ktorým budú vaše rána voňavé a plné chuti.

Milujete vôňu slaniny, opekaných párkov a vajec pripravených ako volské oko alebo, naopak, dávate prednosť sladkým vafliam, ktoré sa doslova kúpu v javorovom sirupe, ale napriek tomu si ráno len natriete rožok maslom, pretože podobné delikatesy by vám zabrali kopu času? Zjednodušte si celý postup prípravy s novými pomocníkmi od značky MORA.

Elegán v kabáte z nehrdzavejúcej ocele v kombinácii s čiernym plastom sendvičovač 3 v 1 MS 903 BK vás rýchlo presvedčí o tom, aká jednoduchá môže byť príprava výdatných raňajok. Jeho odnímateľné hliníkové dosky v úprave sendvičovača, grilu a vafľovača s nepriľnavým povrchom sa za pár sekúnd postarajú o lahodné teplé raňajky pre celú rodinu. Jeho obsluha je veľmi jednoduchá a zvládnu ju s prehľadom aj staršie deti, ktoré si jednoducho vyrobia sendvič do školy na desiatu aj bez vašej pomoci. Svetelná signalizácia ich upozorní, že je prístroj pripravený, chladné rukoväti aj bezpečnostný pánt zas eliminujú možnosť úrazu.
cena: 60 €

Pokiaľ máte radšej jednoduché hrianky, spoľahnite sa na nový model TP 900 B hriankovača MORA, na ktorom si každý člen rodiny ľahko navolí svoju obľúbenú intenzitu opečenia chleba. Dali by ste si pekne prepečenú hrianku na úrovni 7 alebo, naopak, dávate prednosť svetlému chrumkavému kúsku pečiva? S modelom TP 900 B môžete rovnako ľahko aj rozmrazovať za pomoci výsuvného roštu na ohrev pečiva. Vaše croissanty tak budú každé ráno exkluzívne chrumkavé, akoby ste ich práve priniesli z brasserie.
cena: 30 €

EXTRA RECEPT PRE GURMÁNOV: Pokiaľ máte maškrtné jazýčky, skúste si v hriankovači vyrobiť batátové chlebíčky. Nie je to nič zložité, stačí len sladký zemiak nakrájať na plátky rovnako široké, ako je hriankový chlieb, vložiť do prístroja a opiecť. Delikatesa z batátov vám bude chutiť nielen na sladko s marmeládou alebo džemom, ale aj s nakrájaným avokádom, posypaná strúhaným syrom.

 

A pretože k výdatným raňajkám patrí aj horúci nápoj, doplnili sme naše raňajkové trio o novinku medzi rýchlovarnými kanvicami model KP 173 X, ktorá so zvyškom kuchynského ‚tímu‘ dokonale ladí. Model z nehrdzavejúcej ocele vám naraz pripraví až 1,7 litra vriacej vody, čo je dostatočné množstvo aj pre štvorčlennú rodinu. Kanvica má navyše vyberateľný filter vodného kameňa, takže si vaše nápoje budete môcť vychutnať v top kvalite bez nežiaducich vápenných usadenín, ktoré sa skôr či neskôr v bežnej rýchlovarnej kanvici vytvoria. Iste oceníte aj jej 360° otočnú základňu, vďaka ktorej je možné s kanvicou ľahko manipulovať.
cena: 50 €

Azda sme vás presvedčili, že s inteligentnými pomocníkmi v kuchyni od značky MORA môžu byť vaše rána výdatné a zakaždým chuťovo iné. Raňajkujte spolu, nech začínate každý deň dobre naladení!

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu