Nové sklokeramické platne MORA sa prispôsobia vášmu životu

Bez varnej platne sa nezaobíde žiadna domácnosť. Ale čo ak nemáte plynovú prípojku na tradičnú plynovú platňu a indukčnú platňu nechcete, možno preto, že nechcete meniť riad? Alebo ste si jednoducho zvykli na tradičné elektrické platničky, ale hľadáte účinnejšiu a ekonomicky úspornejšiu náhradu? Práve pre vás sú ideálne nové sklokeramické varné platne MORA s elegantným dizajnom a funkciami, ktoré prevzali z indukčných varných platní. Sú mimoriadne praktické a ľahko sa prispôsobia vášmu aktívnemu životnému štýlu.

Odolné krásky na skle

Nové sklokeramické platne MORA sú na pohľad rovnako krásne ako tie indukčné. Na odolnom čiernom alebo elegantnom bielom skle, s intuitívnym dotykovým ovládaním, s nerezovým rámom alebo bez neho a s rôznymi hranami. Rám platňu chráni, zatiaľ čo platňa bez rámu s jednou alebo viacerými skosenými hranami sa ľahšie udržiava v čistote a možno ju dokonale zafrézovať do pracovnej dosky. Platne sú odolné a vydržia záťaž až do 100 kg. Takže ani konzervovanie veľkého množstva pohárov vo veľkom hrnci nebude problém.

Hi-Light varné zóny

Štyri rýchle varné zóny, alebo tiež Hi-Light zóny, umožňujú rýchle varenie v rôzne veľkých nádobách z rôznych materiálov. Veľmi rýchlo a úsporne tak privediete k varu napríklad veľký hrniec s vodou na cestoviny, ohrejete polievku alebo čokoľvek iné. Vďaka ukazovateľu zvyškového tepla na varnej platni viete, ktorá zóna je ešte horúca, a ste tak chránení pred nepríjemným popálením. Zvyškové teplo môžete využiť aj na rozmrazovanie alebo ohrievanie uvareného jedla bez toho, aby ste zvýšili účet za elektrinu.

DuoZóna

Ďalšou skvelou vecou je DuoZóna, ktorú majú práve nové varné platne MORA. Varná zóna je rozdelená na niekoľko okruhov rôznych veľkostí, ktoré môžete aktivovať podľa veľkosti hrncov. Na menšej zóne tak môžete variť úsporne v menších hrncoch, keď máte veľký hrniec, aktivujete väčšiu zónu, aby bolo varenie rýchle.

Pro oneskorencov

Pomocou funkcie KeepWarm môžete udržiavať jedlo teplé, kým všetci neprídu k stolu. Funkcia totiž udržiava stabilnú teplotu 70 ˚C, takže si hotové jedlo zachováva svoju pôvodnú chuť a ideálnu teplotu na podávanie.

Dajte si pauzu

Praktická je aj funkcia Pause – napríklad keď potrebujete prevziať balík alebo vybaviť telefonát. Varenie môžete pozastaviť a potom pokračovať s pôvodným nastavením – platňa si ich totiž zapamätá. Užitočná je aj funkcia Memory: ak varnú platňu omylom vypnete, máte 5 sekúnd na obnovenie pôvodných nastavení. To sa hodí najmä vtedy, keď varíte viacero jedál. V rodinách s malými deťmi sa hodí aj funkcia KeyLock, ktorá platňu uzamkne pred nepozornými detskými prstami a náhodným spustením.   

Produktový tip

Nová sklokeramická varná platňa MORA VDSS 654 FFW v bielej farbe bez rámčeka a so skosenou prednou hranou disponuje 4 Hi-Light varnými zónami, z toho s dvomi DuoZónami na varenie v rôzne veľkých nádobách. Intuitívne dotykové ovládanie s plynulou reguláciou výkonu zaberá minimum miesta, ale napriek tomu poskytuje perfektný prehľad o varení. Varná platňa s nosnosťou až 100 kg má praktickú funkciu KeepWarm na udržiavanie teploty pokrmu na 70˚C, funkciu Pause na prerušenie varenia s automatickým návratom na pôvodné nastavenie, detskú poistku a časovač. Stojí 299 EUR. Podobne vybavenú varnú platňu môžete mať aj na čiernom skle – MORA VDSS 654 FF stojí 229 EUR.  

MORA PLNÁ ŽIVOTA – www.mora.sk

MORA a príjemné chvíle s rodinou patria k sebe už takmer dvesto rokov. A pretože dobré jedlo a pečenie nemôžu vo väčšine rodín chýbať, prichádza MORA s celoročnou akciou, v ktorej zákazníci získajú pri nákupe akejkoľvek vstavanej rúry MORA 10 balení múky zadarmo až domov. Viac o akciách na www.mora.sk v sekcii „Promo Akcie“.

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu