MORA bude tento rok plná života s ambasádorkou Janou Dukátovou

MORA ide v ústrety rodinám a aktívnemu životnému štýlu. Inšpiráciou bude tento rok v rámci konceptu "Spolu nám to ide" novo prinášať aj špičková slovenská kajakárka a majsterka sveta Jana Dukátová. Bude sa v priebehu roka deliť o tipy a triky, ako vyvážene jesť, aktívne tráviť voľné chvíle, a ešte si nájsť čas na toľko potrebný odpočinok. Pomôže tak spolu so značkou MORA a ďalšími dvoma ambasádorkami - legendárnou olympijskou víťazkou Katarínou Neumannovú a charizmatickou cvičiteľkou aerobiku Hankou Kynychovou - podporiť zdravý životný štýl, kde nie je núdza o nápady, príležitosti byť spolu a niečo zaujímavé zažiť.

MORA má v slovenských domácnostiach výsadné postavenie už takmer 200 rokov a prežíva v rodinách mnohé príbehy a spoločné chvíle už po mnoho generácií. Aj preto, že spotrebiče tejto ikonickej značky - od veľkých i malých kuchynských spotrebičov cez ohrievače vody až po plynové kachle - premyslene prepájajú históriu s inováciami. MORA sa spolieha na osvedčené, a pritom vychádza v ústrety aj moderným rodinám, ktoré majú rady spotrebiče plné technológií. Vďaka vyspelým funkciám totiž pomáhajú výrobky tejto značky ušetriť čas, aby všetci mohli byť viac spolu, prežiť niečo zaujímavé, a pritom zdravo žiť.

„Kampaň „Spolu nám to ide“ jsme odstartovali vloni se dvěma špičkovými sportovkyněmi a ambasadorkami značky MORA: s fenomenální olympijskou vítězkou Kateřinou Neumannovou a energií sršící cvičitelkou aerobiku Hankou Kynychovou. Těší nás, jak dobře byla přijata. Lidé si píší o nové recepty, účastní se jako celé rodiny sportovních aktivit, zapojují se do soutěží, fandí i našim charitativním projektům. Letos jsme proto koncept „Spolu nám to ide“ posunuli dále, a přizvali pro slovenský trh Janu Dukátovou. Věříme, že kampaň perfektně doplní a podpoří,“ hovorí Regina Netolická, Head of Marketing CZ/SK Gorenje group.

Jana Dukátová je špičková slovenská kajakárka, majsterka sveta vo vodnom slalome z roku 2006 a historicky prvá majsterka sveta v kategórii kanoe - ženy z roku 2010. Je tiež víťazkou seriálu svetového pohára 2009, 2010, 2011, 2013 a medailistka seriálu svetového pohára v rokoch 2014, 2015, 2016 i 2017. Je trojnásobnou majsterkou Európy do 23 rokov, akademickou majsterkou sveta.

Na majstrovstvách Európy 2010 sa jej podarilo získať medailu v každej kategórii, ktorej sa zúčastnila. V roku 2006 bola pre svoj mimoriadny talent ocenená Cenou Ondreja Nepelu udeľovanou slovenským olympijským výborom športovcom mladším 23 rokov s výraznou športovou perspektívou. Na olympijských hrách v Londýne 2012 skončila na 6. mieste, na OH v Rio de Janeiro na skvelom 4. mieste. Od roku 2004 je pravidelnou členkou reprezentačného družstva vodných slalomárov SR. Zároveň je členkou olympijského "Top tímu" Slovenska.

Viac o značke, spoločnosti a produktoch na www.mora.sk

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu