Malý krok k dokonalej kuchyni

Pri zariaďovaní kuchyne nie sú dôležité len veľké spotrebiče ako rúra či umývačka. Nielen rána vám pravidelne spríjemňujú malé domáce spotrebiče ako varná kanvicahriankovačtyčový mixér či šľahač. Nezabúdajte na ne a dolaďujte aj ich k svojej kuchyni. Výrobca domácich spotrebičov, česká značka MORA, ponúka kolekciu malých domácich spotrebičov v nadčasovej kombinácii čiernej farby a nerezu.

RaňajkyRaňajky vo dvojici

Nie vždy je na raňajky k dispozícii čerstvé pečivo. Práve vtedy často vyberáme hriankovač, ktorý také ráno zachráni. Veď kto by si nedal chrumkavú hrianku s domácim džemom? Minimalistický pomocník MORA TP 900 B sa vďaka svojmu dizajnu hodí do každej kuchyne. Okrem opekania na siedmich rôznych stupňoch, ho môžete využiť aj na rozmrazovanie pečiva, ktoré ste večer zabudli vyložiť z mrazničky. A aké by to bolo ráno bez voňavej kávy či čaju. Raňajkové duo preto dopĺňa varná kanvica MORA KP 170 B. S objemom až 1,7 litra nenechá nikoho smädného. Praktická je aj otočná základňa 360° a vyberateľný filter vodného kameňa, vďaka ktorému bude kanvica dlho slúžiť.

Malí veľkí pomocníci

K malým kuchynským pomocníkom, ktorí by v žiadnej domácnosti nemali chýbať, nepochybne patrí aj tyčový mixér či ručný šľahač. Práve v lete sú najviac obľúbené rýchle a ľahké pokrmy, pri príprave ktorých pomôže tyčový mixér. Zmrzlinu z obľúbeného letného ovocia alebo zdravú krémovú polievku s ľahkosťou rozmixuje nerezová čepeľ noža tyčového mixéra MORA MSP 603 X. Súčasťou balenia je aj sekací nástavec s nádobou, ktorá má objem až 600 ml, nerezová šľahacia metla a plastová nádoba s objemom 500 ml. Výkon až 600 W zvládne prípravu akéhokoľvek pokrmu a to pri tichej prevádzke.

Koľkokrát už palacinky vyriešili neodolateľnú chuť na dezert? Nielen dokonalé palacinkové cesto, ale aj šľahačku na letný dezert pripravíte s ručným šľahačom MORA MRP 350 XErgonomická rukoväť zabezpečí pohodlné zaobchádzanie a extra silné šľahacie metly sa zas postarajú o všetky ingrediencie. Tie vyšľaháte presne podľa potreby vďaka 5 rýchlostným stupňom. Ak vám nepostačí ani ten najrýchlejší, zaručene zaberie tlačidlo TURBO. Už samozrejmosťou je nadčasový nerez v kombinácii s čiernou.

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu