Koľkokrát ste túžili vyložiť si po obede nohy a oddychovať?

S novou generáciou umývačiek riadu MORA, môžete oddychovať po každom varení. O váš riad sa postarajú najmodernejšie technológie.

Nová generácia umývačiek riadu MORA ponúka všetko, čo od umývačky očakávate. A možno aj viac! Či už dávate prednosť vstavaným alebo voľne stojacim umývačkám, šírke 60 alebo 45 cm, MORA ponúka rôzne prevedenia a rozmery. Určite si vyberie každý presne to, čo do svojej kuchyne potrebuje. Nová generácia umývačiek MORA má množstvo vyspelých praktických funkcií a nadštandardného vybavenia pre maximálny komfort a dokonale umyté a vysušené riady. Prepracovaný vnútorný priestor ponúka dostatok miesta až pre 16 súprav riadu. Každý kúsok si v ňom nájde svoje miesto vďaka trom úložným košom a prakticky umiestnenej zásuvke na príbory.

Plné lesku a perfektne suché

K dokonalému výsledku umývania pomáha funkcia automatického pootvorenia dvierok po dokončení umývania SušeniePlus. Po dokončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria, aby nadbytočná para mohla uniknúť. Vzduch tak prirodzene prúdi do umývačky a umyté riady perfektne vyschnú. Z umývačky vyberiete dokonale lesklé a vysušené riady. Systém je navyše veľmi efektívny, ide o prirodzene rýchle sušenie s nízkou spotrebou energie. Tá je pre novú generáciu umývačiek riadu MORA typická. Energetické triedy A++ a A+++ (napríklad IM 690) sú dôkazom najefektívnejšieho umývania a sušenia a prepracovaných materiálov, ktoré prinášajú maximálnu úsporu pri prevádzke.

Dômyselný systém AquaStop má pod kontrolou akýkoľvek únik vody v priebehu umývania. Vďaka funkcii Odložený štart je možné naprogramovať automatické zapnutie umývačky až 24 hodín dopredu. Čas umývania tak môžete prispôsobiť chodu domácnosti. A vďaka mimoriadne tichej prevádzke, len 45db, vás umývačka nebude rušiť ani v noci. Vítanú flexibilitu prinášajú aj špeciálne programy. Napríklad rýchly intenzívny program RýchleUmývanie, ktorý oceníte keď máte doma veľa hostí alebo sa ponáhľate na víkend alebo úsporný ECO program s minimálnou spotrebou vody a energie. Ušetriť môžete aj vďaka Programu ½ náplň. Vďaka nemu nemusíte čakať kým nazbierate dostatok riadu, čo oceníte napríklad pri návšteve hostí keď vám bude náhle chýbať čistý riad. Spotreba vody a energie je pri ½ programe podstatne nižšia a čas umývania kratší.

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu