Koľkokrát ste si povedali, že láska ide cez žalúdok?

S novou generáciou mikrovlnných rúr MORA zistíte, že toto príslovie je pravdivé. Na Valentína už nemusíte strácať čas, energiu a peniaze na zháňanie špeciálneho darčeka. Buďte originálni a naservírujte svojej láske vlastnoručne pripravenú delikatesu, ktorá vaše city dokáže aj bez slov.

Mikrovlnná rúra MORAK príprave romantického gurmánskeho zážitku nepotrebujete dlhoročné skúsenosti, veľa času, peňazí, ani dokonale vybavenú kuchyňu. Stačí trochu fantázie, kvalitné suroviny a mikrovlnnú rúru novej generácie MORA. Napríklad vstavaná mikrovlnka MORA VMT 431 B v čiernej farbe alebo elegantná nerezová MORA VMT 452 X. Obe sú vybavené funkciou Kombinovaný ohrev 2v1 – mikrovlnný ohrev a gril. Môžete tak nielen ohrievať na rôznych stupňoch výkonu, ale tiež grilovať menšie porcie mäsa, pizzu, zeleninu, do chrumkava zapekať pečivo a docieliť tak perfektne pripravené jedlo.

Sladký Valentín

Skúste svoje tohtoročné vyznanie predviesť v podobe sladkého dezertu. V mise poriadne rozmiešajte 4 lyžice polohrubej múky, 6 lyžíc mlieka, 4 lyžice oleja, 1 vajce, balíček vanilkového cukru, balíček škoricového cukru a lyžičku prášku do pečiva. Tekuté cesto nalejte do hrnčekov alebo silikónových formičiek na muffiny, vložte do mikrovlnky na výkon 750 W a približne po 3 minútach máte hotovo. Následne sladkú dobrotu ozdobte čokoládovými srdiečkami alebo poskladajte z lentiliek meno svojej lásky.

Ako druhý chod alebo raňajky po sviatočnej noci naservírujte rýchly, ale chutný zapečený toast. Obložte toast šunkou, syrom, paradajkami alebo inými obľúbenými ingredienciami a pomocou funkcie gril krátko zapečte.

Kuchyňa v jednom tóne

S mikrovlnnými rúrami novej generácie MORA vám valentínsky večer neskazia dlhé prípravy, ani náročné upratovanie po varení. Vnútro mikrovlnky je celonerezové, čo je benefit pre jednoduchú údržbu, rovnako ako špeciálna povrchová úprava AntiFinger, eliminujúca zanechávanie otlačkov prstov. Mikrovlnky MORA sa prispôsobia vašim potrebám – v ponuke sú modely s objemom 17 až 32 litrov, s výkonom rúry od 700 do 1 000 W, mechanickým aj elektronickým ovládaním. Veľmi jednoduché je nielen intuitívne ovládanie, údržba, ale tiež montáž – rúra sa len vloží do vstavaného otvoru a upevní. Nové mikrovlnné rúry MORA môžete v kuchyni krásne zladiť s multifunkčnými rúrami MORA v čiernom alebo nerezovom prevedení a pri ďalšej príležitosti sa pustiť do prípravy o niečo náročnejšieho menu.

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu