Koľkokrát ste si hovorili, že nič nie je len čierne alebo biele?

Nesmrteľná klasika - čierna a biela, nikdy nevyjdú z módy. V konkurencii nerezových, či trendy farebných spotrebičov má aj klasika stále svojich priaznivcov. Niet divu! Biela evokuje pocit čistoty a čierna pôsobí luxusne a elegantne. Navyše ich ľahko skombinujete navzájom, ale aj s ďalšími farbami. Priam dokonale vyniknú v bielych lesklých kuchyniach, ktoré sú v súčasnosti trendom.

Minimalistická biela

BielaNovinkou v sortimente bielych spotrebičov je napríklad vstavaná rúra VT 536 AW. Do domácnosti zapadne, či preferujete modernú severskú kombináciu dreva a bielej alebo ste sa nechali uniesť letom a chystáte sa domov zariadiť v prímorskom štýle. Disponuje špeciálnym programom na čistenie rúry EcoClean, chladiacim systémom dvierok CoolDoor a ďalšou nabitou výbavou, ktorá uľahčí varenie. O mimoriadne rýchle a energeticky úsporné varenie sa postará vkusná biela indukčná varná doska VDI 670 UW s funkciou Sprint (extra zvýšenie výkonu) na všetkých štyroch zónach, funkciou Timer (časový spínač varných zón) a množstvom ďalších vychytávok. Bielu harmóniu kuchyne korunuje mimoriadne tichý a efektívny komínový odsávač pár OV 685 GW s extra funkciou 24h, ktorá automaticky čistí vzduch v miestnosti, každú hodinu po 5 minút.

Čierna elegancia

ČiernaAk radšej volíte eleganciu čiernej, umiestnite do kuchyne napríklad multifunkčnú vstavanú rúru VT 778 AB. Vďaka 8 prednastaveným programom, novému prehľadnému dotykovému ovládaniuprogramovateľnému času pečenia či špeciálnemu rýchloohrevu vám pomôže zvládnuť mnoho kuchárskych výziev. Či už dávate prednosť vareniu na sklokeramickej, indukčnej alebo plynovej varnej doske, so značkou MORA môžete mať každú z nich v čiernej farbe (indukčná varná doska VDI 643 FF, sklokeramická varná doska VDS 660 FF, plynová varná doska VDP 645 GB5).

Do posledného detailu zladíte kuchyňu s ďalším domácim pomocníkom ladeným do čiernej - mikrovlnná rúra VMT 431 B plná praktických funkcií. A samozrejme nechýba ani dominantný čierny sklenený digestor OV 880 G so správnym sklonom pre väčší priestor pri varení. Zabezpečí kuchynskú idylku bez nepríjemných pachov a výparov, a to všetko s dokonale tichou prevádzkou a maximálne úsporne! Ponúka 4 rýchlosti výkonudotykové ovládanie, účinné štrbinové odsávanie a taktiež funkciu 24h.

NOVÁ GENERÁCIA V PONUKE OD SEPTEMBRA 2017! Sledujte náš web www.mora.sk

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu