Koľkokrát ste sa začiatkom roka triasli od zimy?

S novými ohrievačmi vody MORA, ktoré sú vytvorené na mieru každej domácnosti, sa zahrejete kedykoľvek a ešte aj ušetríte. Vďaka špeciálnej akcii, navyše získate pri každom nákupe elektrického ohrievača MORA, späť 20 až 35 €.

Ohrievajte vodu inteligentne

Praktické a účelné ohrievače vody MORA sú vyrobené z recyklovaných surovín. Kvalitná smaltovaná oceľová nádrž, dvojitá ochrana proti korózii a veľká horčíková anóda zaisťujú odolnosť, aj v tých najťažších prevádzkových podmienkach, bez akýchkoľvek škodlivých prísad vo vode. Vybrané modely sú vybavené funkciou EcoSmart, ktorá výrazne znižuje spotrebu energie na ohrev vody. Ako funguje? Inteligentný ohrievač si počas 7 dní ukladá do pamäte a následne vyhodnotí prevádzkové údaje, odberové špičky teplej vody a najväčšiu spotrebu v čase. Teplú vodu tak budete mať pripravenú práve vtedy, keď ju potrebujete. Tým, že ohrievač nemusí udržiavať stálu teplotu (napr. 55°C) šetrí energiu.

Okrem inteligentnej funkcie sledovania spotreby vody EcoSmart a intuitívneho ovládania EcoBase ponúkajú ohrievače vody MORA množstvo ďalších vítaných bonusov: prehľadný ukazovateľ teploty so 7 diódami, možnosť nastaviť teplotu vody od 10°C do 75°C, ochrana proti náhodnému zapnutiu, ochrana proti prehriatiu alebo naopak zamrznutiu, funkcia ochrany proti baktérii legionella atď.

Ohrievače pre každú domácnosť

Ohrievače vody MORA s objemom od 5 do 200 litrov sú vhodné do každého priestoru a do každej domácnosti. Je možné ich nainštalovať zvislo, vodorovne, pod či nad umývadlo, na podlahu... presne tak, ako potrebujete. Univerzálne riešenie umožňuje okrem iného model EOMKU 80 SKSM s prívodom pre niekoľko odberných miest. Ohrievače vody MORA navyše ponúkajú dizajnovo zaujímavé riešenia od guľatého cez obdĺžnikový, štvorcový až po elegantný „slim“ tvar. Napríklad energeticky nenáročný, dvojkomorový ohrievač EOMF 80 PHSM má po inštalácii hĺbku len 30 cm.

Na výber je viacero typov ohrievačov. V obľúbenej kategórii Komfort sú k dispozícii ohrievače s tzv. mokrým telesom aj elektrické nepriame suché ohrievače. Napríklad model EOMKS 80 SHSM so smaltovanou ochranou proti korózii a vykurovacou prírubou, vyrobenou zo špeciálnej ocele, má veľmi dlhú životnosť. Jeho ochranná vrstva bráni priamemu kontaktu súčastí s vodou. Garanciou vysokej kvality ohrievačov vody MORA je štvorročná alebo šesť ročná záruka.

>> Kompletná ponuka ohrievačov vody MORA

>> AKCIA! Získajte späť až 35 EUR

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu