České značky MORA a Babičkina voľba pokračujú v úspešnej spolupráci

Česká značka MORA pravidelne motivuje zákazníkov špeciálnymi akciami. Od polovice februára až do konca apríla (alebo do vypredania zásob) získa každý, kto si kúpi akúkoľvek vstavanú rúru MORA, 10 kg hladkej múky Babičkina voľba zdarma.

Čo je k tomu potrebné? Stačí vyplniť povinné údaje v registračnom formulári na webe www.mora.sk a počkať na potvrdzujúci mail o registrácii. Spolu s ním získate aj informáciu o termíne a čase dodania múky až domov.

Aktuálna cross-promotion je pokračovaním úspešnej spolupráce z exponovaného predvianočného obdobia. Vtedy bolo možné pri kúpe produktov zo sortimentu Babičkinej voľby získať niektorú z vianočných odmien a hlavnými výhrami boli spotrebiče MORA. Značný záujem zákazníkov potvrdil, že spojenie obľúbenej značky múky, vyrábanej v českých mlynoch z českej pšenice, s tradičnou českou značkou domácich spotrebičov, spolu s vhodným sezónnym načasovaním funguje výborne.

Akcia: „Pri kúpe rúry MORA získate 10kg hladkej múky Babičkina voľba zadarmo“ je zameraná na podporu predaja vstavaných rúr MORA, vrátane multifunkčných rúr MORA novej generácie, vybavených inteligentnými funkciami

BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu