Vstavané spotrebiče

MORA ponúka široký sortiment vstavaných spotrebičov pre vašu kuchyňu. Môžete si vybrať zo vstavaných rúr, indukčných, sklokeramických či plynových varných platní, v ponuke sú tiež chladničky, umývačky, odsávače pár a mikrovlnné rúry v krásnom dizajne a plné nových praktických funkcií a dokonalých technológií.

 

Vstavané rúry
Varné platne
Odsávače pár
Mikrovlnné rúry
Vstavané umývačky
Vstavané chladničky

 

Vstavané spotrebiče značky MORA sú veľmi kvalitne prepracované do detailu, pýšia sa krásnym dizajnom s čistými líniami, ktoré budú dominantou každej kuchyne. Spotrebiče sú vybavené vysoko technologicky vyspelými funkciami pre váš maximálny komfort pri užívaní. Spotrebiče sú veľmi logicky navrhnuté a tak sa stretnete s dokonalým intuitívnym ovládaním u každého spotrebiča. Ohľad na životné prostredie pri výbere výrobných materiálov je pre nás samozrejmosťou. U všetkých vstavaných spotrebičov si vždy môžete vybrať zo širokej ponuky ich ovládania, farieb, funkcií aj ich dizajnového prevedenia. Záleží naozaj len na vás a veríme, že si z ponuky kvalitných spotrebičov MORA vyberiete.

Pri voľbe spotrebiča si môžete vybrať i z rôznych typov ovládania, príkladom je dotykové, zatláčacie či klasické ovládanie, každému čo presne vyhovuje a akú preferenciu na spotrebič má.

Dotykové ovládanie - patrí medzi vyspelé spôsoby ovládania spotrebičov značky MORA. Iba jediným dotykom vášho prsta si vyberáte vami požadované funkcie a potom už len potvrdíte symbolom „ŠTART". Všetko ostatné urobí rúra za vás. Dizajn je veľmi elegantný a nadčasový, a displej osvetlený s ohľadom na vaše zdravie.

Zatláčacie gombíky – ďalšie modely ponúkajú zatláčacie ovládacie gombíky. Keď je gombík vysunutý, automaticky sa veľmi pekne presvetlí a vy tak môžete začať váš spotrebič pohodlne ovládať. Po skončení pečenia gombík jednoducho zatlačíte do panelu a vaša rúra je tak bezpečná pre vaše deti a získava elegantný čistý vzhľad rúry, ktorý sa navyše veľmi dobre udržiava.

Klasické gombíky – ponúkajú užívateľom veľmi jednoduchý a nenáročný spôsob ovládania. Vyznačené symboly sú potlačené laserom, čím zabezpečujú ich neobmedzenú životnosť a priamo na gombíku viditeľne zobrazujú, ktorú funkciu rúra ponúka. Tento typ ovládania nájdete u nižšej rady vstavaných spotrebičov.

Za pozornosť určite stojí tiež energetická trieda A+. Vybrané vstavané rúry MORA vďaka novej špeciálnej izolácii a odrazovému reflexnému sklu majú energetickú triedu A+. Tieto rúry spotrebujú o 20% menej energie v porovnaní s rúrami s energetickou triedou A. Týmto sú rúry MORA nie len úsporné, ale maximálne ohľaduplné k životnému prostrediu.

U vstavaných indukčných platní MORA navyše užívateľ ocení rýchlosť ohrevu, energetickú úsporu a veľmi jednoduché čistenie. Generátor, ktorý je umiestnený pod sklokeramickou platňou vytvára magnetické pole, ktoré zahrieva iba kovové dno nádoby. Samotnú platňu magnetické pole nezahrieva. Povrch indukčnej platne má tak nízku teplotu, takže sa na nej pokrm nepripáli a platňa sa tak veľmi jednoducho čistí.

Veľmi luxusný dizajn ponúkajú plynové varné platne MORA na sklenenom povrchu vrátane ovládania. Aj tu môžete zvoliť ľubovoľné prevedenie, dizajn aj funkcie varnej platne. Integrované zapaľovanie, bezpečné a praktické mriežky či trojitá sila horáka sú len zlomkom funkcií, ktorými sa tieto spotrebiče môžu pýšiť.

MORA ponúka široký sortiment vstavaných spotrebičov pre vašu kuchyňu. Môžete si vybrať zo vstavaných rúr, indukčných, sklokeramických či plynových varných platní, v ponuke sú tiež chladničky, umývačky, odsávače pár a mikrovlnné rúry v krásnom dizajne a plné nových praktických funkcií a dokonalých technológií.

 
BEZPLATNÁ ZÁKAZNÍCKA LINKA
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobraziť mapu