Spolu nám to ide

So značkou MORA nám to ide

Spotrebiče MORA sú šité na mieru moderným rodinám, ktoré majú rady aktívny štýl života. A presne v takom sa vyžíva naša ambasádorka –  úspešná športovkyňa a mamička Jana Dukátová, ktorá sa s vami podelí o tipy a triky, ako si užívať aktívne radovánky, nezanedbávať rodinu, a ešte si nájsť čas na toľko potrebný odpočinok. „Vieme, že nie je ľahké skĺbiť aktívny životný štýl, spokojnú výchovu detí aj čas na odpočinok,“ hovorí naša mamička a ambasádorka Jana Dukátová. Preto okrem týchto chutných a zdravých receptov pre vás pripravujeme aj rôzne tipy a triky, aby vám to spolu doma frčalo.

Spolu to uvaríme

K štíhlemu a zdravému telu sa musíte zdravo prejesť. Tak žiadne hladovky a nezmyselné diéty. Ako si pripraviť vyvážené a chutné jedlo vám poradia naše recepty. Nájdete tu aj Jankine obľúbené pokrmy, s ktorých jednoduchou prípravou vám pomôžu naše moderné spotrebiče.

Zobraziť viac  

Spolu si zacvičíme

Užite si cviky inšpirované ľahkou jogou a posilňovaním. Krásne sa pretiahnete, spevníte a navyše to všetko zvládnete pri varení vo svojej modernej kuchyni. Pod Hankiným online vedením môžete cvičiť cielene alebo len vyplniť čas, než sa uvaria cestoviny. A zapojiť môžete aj deti.

Zobraziť viac  

Akcie

Poďte sa s nami pobaviť. Neustále pre vás chystáme zaujímavé akcie plné zážitkov, pri ktorých si aktívne odpočiniete. Sledujte a píšte si do kalendárov. Tešíme sa na vás.

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu