Spolu nám to ide

So značkou MORA nám to ide

Spotrebiče MORA sú šité na mieru moderným rodinám, ktoré majú rady aktívny štýl života. A presne v takom sa vyžívajú naše ambasádorky – charizmatická cvičiteľka aerobiku Hanka Kynychová a legendárna česká olympijská víťazka Kateřina Neumannová. Obidve aktívne mamy sa s vami podelia o tipy a triky, ako si užívať aktívne radovánky, nezanedbávať rodinu, a ešte si nájsť čas na toľko potrebný odpočinok.

Spolu to uvaríme

K štíhlemu a zdravému telu sa musíte zdravo prejesť. Tak žiadne hladovky a nezmyselné diéty. Ako si pripraviť vyvážené a chutné jedlo vám poradia naše recepty. Nájdete tu aj Hankine a Katkine obľúbené pokrmy, s ktorých jednoduchou prípravou vám pomôžu naše moderné spotrebiče.

Zobraziť viac  

Spolu si zacvičíme

Užite si cviky inšpirované ľahkou jogou a posilňovaním. Krásne sa pretiahnete, spevníte a navyše to všetko zvládnete pri varení vo svojej modernej kuchyni. Pod Hankiným online vedením môžete cvičiť cielene alebo len vyplniť čas, než sa uvaria cestoviny. A zapojiť môžete aj deti.

Zobraziť viac  

Akcie

Poďte sa s nami pobaviť. Neustále pre vás chystáme zaujímavé akcie plné zážitkov, pri ktorých si aktívne odpočiniete. Sledujte a píšte si do kalendárov. Tešíme sa na vás.

Pripravujeme

Tu pre vás pripravujeme novinky, na ktoré sa môžete těšiť.

 

Spolu si zasúťažíme

Pripravujeme pre vás súťaže o cyklodresy MORA pre celú rodinu.

 

Spolu to vyriešime

Těšte se na poradňu s Hankou Kynychovou ohľadne správneho stravovania a pohybu.

Bezplatná zákaznícka linka
0800 105 505
Každý pracovný deň 8.00 - 16.00 h
Hľadáte svojho najbližšieho predajcu alebo našu značkovú predajňu?

Zobraziť mapu