Anketa

Čo hodnotíte u spotrebičov MORA najviac?

15 %
8 %
20 %
27 %
17 %
9 %
4 %
Celkom 1424 hlasov.
Facebook | MORA MORAVIA s.r.o YouTube | MORA MORAVIA s.r.o

Vstavané spotrebiče MORA

Značka MORA ponúka široký sortiment vstavaných spotrebičov pre vašu kuchyňu. Dnes si zákazník môže vybrať od vstavaných rúr, indukčných sklokeramických platní, chladničiek, umývačiek až po odsávače pár či mikrovlnné rúry.

Vstavané rúry samostatné
Vstavané varné dosky samostatné

Odsávače pár
Vstavané mikrovlnné rúry

Vstavané a voľne stojace umývačky riadu
Vstavané chladničky

Všetky vstavané spotrebiče MORA sú v premyslenom dizajne, s maximálnym ohľadom na životné prostredie a s logickým a jednoduchým ovládaním. Napríklad u vstavaných rúr si zákazník môže vybrať z ponuky troch spôsobov ovládania. Záleží naozaj na preferencii každého užívateľa, ktoré si vyberie. Každý spôsob má svoje užívateľské prednosti.

Dotykové ovládanie - patrí medzi moderné spôsoby ovládania rúr MORA. Iba jedným dotykom si vyberiete požadované funkcie a výber len potvrdíte symbolom "ŠTART". Všetko ostatné rúra urobí za vás. Dizajn je veľmi elegantný a nadčasový.

Zatláčacie gombíky - niektoré modely ponúkajú zatláčacie ovládacie gombíky. V prípade, že je gombík vysunutý, automaticky sa presvetlí. Vy tak môžete gombíkom pohodlne otáčať a nastavovať funkcie. Po skončení pečenia sa gombík jednoducho zatlačí do panelu a je rovný. Malé deti tak nemôžu jednoducho zapnúť rúru.

Klasické gombíky - ponúkajú užívateľom veľmi jednoduchý spôsob ovládania. Vyznačené symboly priamo na gombíku jasne ukazujú, ktorú funkciu rúra ponúka. Tento spôsob ovládania sa používa u menej vybavených vstavaných rúr.

Za pozornosť stojí určíte energetická trieda A-20%. Vybrané vstavané rúry MORA vďaka novej špeciálnej izolácii a odrazovému reflexnému sklu majú energetickú triedu A-20%. Tieto rúry spotrebujú o 20% menej energie v porovnaní s rúrami s energetickou triedou A. Týmto sú rúry MORA nie len úsporné, ale maximálne ohľaduplné k životnému prostrediu.

U vstavaných indukčných platní MORA užívateľ ocení rýchlosť ohrevu, energetickú úsporu a veľmi jednoduché čistenie. Generátor, ktorý je umiestnený pod sklokeramickou platňou vytvára magnetické pole, ktoré zahrieva iba kovové dno nádoby. Samotnú platňu magnetické pole nezahrieva. Povrch indukčnej platne má tak nízku teplotu, na ktorej sa pokrm nepripáli a platňa sa tak veľmi jednoducho čistí.