Anketa

Čo hodnotíte u spotrebičov MORA najviac?

15 %
8 %
20 %
27 %
17 %
9 %
4 %
Celkom 1417 hlasov.
Facebook | MORA MORAVIA s.r.o YouTube | MORA MORAVIA s.r.o
Úvodná stránka » O značke MORA » Zelená firma

Zelená firma

MORA MORAVIA, s.r.o. - výrobca domácich spotrebičov varnej techniky značky MORA, je spoločnosť s bohatou históriou známa nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí. Letopočet jej založenia sa datuje od roku 1825. Dnes je spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o. najväčším českým výrobcom sporákov a vstavaných spotrebičov varnej techniky v Českej Republike. MORA MORAVIA, s.r.o. je v súčasťou skupiny Gorenje Group.

Spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o., má zavedený a používaný systém riadenia akosti, ktorý odpovedá požiadavkám medzinárodne platných noriem ISO 9001:2000. Spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o. má tento systém zavedený už od roku 1997.

Spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o. je zapojená do unikátneho projektu "Zelená firma". V rámci tohto projektu poskytuje svojim zamestnancom možnosť zbaviť sa starých elektrospotrebičov prostredníctvom zberného boxu a tým výrazne prispievať k ochrane životného prostredia, prírodných zdrojov a zdravia človeka. Spoločnosť MORA MORAVIA, s.r.o. spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady o elektroodpadoch a je zapojená do systému spätného odberu a využitia odpadu z obalov EKO-KOM.

Certifikát o zapojení do projektu Zelená firma Certifikát o splnění směrnic o elektroodpadech Certifikát o zapojení do systému EKO-KOM