Anketa

Čo hodnotíte u spotrebičov MORA najviac?

15 %
8 %
20 %
27 %
17 %
9 %
4 %
Celkom 1424 hlasov.
Facebook | MORA MORAVIA s.r.o YouTube | MORA MORAVIA s.r.o
Úvodná stránka » O značke MORA » Tradícia od roku 1825

Tradícia od roku 1825

MORA je symbolom histórie varenia v Českej republike!

Od založenia firmy MORA MORAVIA uplynulo viac než 185 rokov a kvalita našich produktov hrala vždy dôležitú úlohu. Výrobky MORA boli vždy povestné dlhou životnosťou. Nebolo žiadnou výnimkou, že niektorí ľudia mali spotrebiče značky MORA viac než 30 rokov a u niektorých slúžia tieto výrobky dodnes.

Historie_MORA

Dnešná značka MORA prichádza na trh s veľmi širokou a ucelenou ponukou spotrebičov pre kuchyňu, z ktorej si vyberie naozaj každý. Zákazník si môže vybrať presne podľa svojich predstáv a požiadaviek na funkcie spotrebiča, komfort obsluhy alebo design. V súčasnej dobe značka MORA ponúka zákazníkovi možnosť spoznať nový "svet spotrebičov MORA" - vstavané rúry, vstavané varné dosky - sklokeramické aj plynové, vstavané mikrovlnné rúry, vstavané umývačky riadu a chladničky, odsávače pár, plynové vykurovacie telesá a elektrické ohrievače vody.

Výrobky MORA sú známe a vyhľadávané zákazníkmi predovšetkým vďaka svojej spoľahlivosti a kvalitnému spracovaniu. Značka MORA má bohatú tradíciu a stavia na skúsenostiach odborníkov predávané z generácie na generáciu.

Preto je dnes užívateľský komfort, spoľahlivosť a kvalita kľúčovými prvkami každého výrobku značky MORA. Spoznajte nový "svet spotrebičov MORA".

Vaša značka MORA